Jaunumi

FBK “Valmiera” komandā atgriežas Mārtiņš Kājiņš

Florbola kluba "Valmiera" sastāvā jaunajā "Elvi" florbola virslīgas sezonā atgriezīsies vietējais florbola audzēknis Mārtiņš Kājiņš, kurš pērno sezonu pavadīja FK "Rīga" sastāvā.

Martins_Kajins

23 gadus vecais florbola uzbrucējs Mārtiņš Kājiņš pēc gada pārtraukuma atgriezies FBK "Valmiera" sastāvā un šobrīd kopā ar komandu aizvada fiziskās sagatavotības treniņus, gatavojoties jaunajai sezonai. Aizvadītajā gadā uzbrucējs pirmo reiz pārstāvēja citu "Elvi" florbola virslīgas komandu – FK "Rīga", kuras sastāvā 24 spēlēs guva vienus vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles.

Par aizvadīto sezonu Mārtiņš Kājiņš atklāj: "Pagājušā sezona Rīgā neizdevās kā bija cerēts. Ja pēc pārbaudes spēlēm likās, ka viss ir diezgan labi, tad sezonā man spēle galīgi neaizgāja. Nezinu kāpēc tā. Tomēr kopumā gūta ļoti laba pieredze, iepazīti jauni cilvēki un ja kādreiz dzīve iegrozītos atkal tā, ka nevarētu spēlēt Valmierā, tad labprāt atgrieztos FK "Rīga" sastāvā."

Iepriekšējās divas sezonas FBK "Valmiera" sastāvā Kājiņš bija viens no komandas uzbrukuma līderiem, attiecīgi gūstot 37 punktus (22+15) 2013./2014. gada sezonā un 38 punktus (19+19) 2014./2015. gada sezonā. Šajā vasarā Kājiņš pārstāvēja Valmieras pilsētas komandu Latvijas IV Olimpiādē, kur 9 spēlēs atzīmējās ar 13 punktiem (6+7).

"Valmieras komandā, protams, atgriezties ir forši, jo te visi ir savējie ar kuriem pazīstami esam turpat padsmit gadus. Katram sportistam mērķiem ir jābūt visaugstākajiem, tāpēc šogad gribētu ar Valmieras komandu sasniegt regulārajā sezonā augstākas vietas, nekā džekiem izdevās pagājušajā sezonā, kā arī pats galvenais play-off aizspēlēties maksimāli tālu," par mērķiem atgriežoties FBK "Valmiera" saka M.Kājiņš.

Valmieras florbolisti pērnajā sezonā pierādīja sevi kā "Elvi" virslīgas Top-6 līmeņa komandu un otro gadu pēc kārtas iekļuva izslēgšanas spēlēs. Komandas kodols saglabāsies no iepriekšējās sezonas un mērķis būs uzlabot pērnā gada sasniegtos rezultātus.