Jaunumi

“FBK Valmiera” 5.vieta regulārajā sezonā, play-off cīņas sāks pret “Ķekavu” Lielvārdē

Ir noslēgusies ELVI florbola līgas regulārā sezona un sadalīti izslēgšanas spēļu pirmās kārtas pāri. “FBK Valmiera” ar 12 uzvarām 22 aizvadītajās spēlēs ierindojas 5.vietā un izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā mērosies spēkiem ar “Ķekava” komandu.

ELVI florbola līgas 25.sezonu pēc sāpīgās 4.vietas pērnajā sezonā “FBK Valmiera” iesāka pārliecinoši, sezonas sākumā uzveicot tādas komandas kā “Ķekavu”, čempionāta favorītus un pērnās sezonas čempionus “Bestafe/Ulbroka”, kā arī savus vēsturiski sīvākos pretiniekus – “Rubene’’. Pēc salīdzinoši pārliecinošā sezonas iesākuma sekoja klusāks periods, kad valmierieši nereti palika iedzinējos, piedzīvojot pat 3 zaudējumus pēc kārtas. Regulārās sezonas izskaņā “FBK Valmiera” mobilizējās un uzrādīja labāku sniegumu, liekot iespringt abām čempionāta favorītvienībām “Lielvārde/Fat Pipe” un “Bestafe/Ulbroka”, pret kurām rezultātu noskaidrošanai bija vajadzīgi pēcspēles metieni.

Tā kā “Ķekava” komanda regulārajā sezonā ierindojas 4.vietā, pirmās divas play-off spēles valmierieši aizvadīs pretinieku laukumā, kas šoreiz tehniku iemeslu dēļ būs Lielvārdes sporta centrs. Ceturtdaļfināla pirmā spēle notiks sestdien, 24.februārī plkst.16:00, otrā spēle dienu vēlāk – svētdien, 25.februārī plkst.19:00. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā cīņas notiks līdz četrām uzvarām.

Līdzjutējiem ir iespēja pievienoties fanu pulkam un kopīgi doties uz Lielvārdi, lai atbalstītu “FBK Valmiera” cīņā par uzvaru! Līdzjutēju braucienu organizē Sandis (29479071), samaksa par vietu autobusā – 7 eiro.