Jaunumi

Baltijas izaicinājuma kausā hokejā triumfē Latvijas komandas

No 14.-16.februārim Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās “Crowns Baltic Challenge Cup” – Baltijas izaicinājuma kausa hokejā – trešais, noslēdzošais posms, kurā sacentās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstsvienības. Tāpat kā turnīra pirmajos posmos Tallinā un Klaipēdā, arī šoreiz uzvaru izcīnīja Latvijas klubu izlase.

Turnīra pirmajā spēlē Lietuvas izlase ar 4:1 pārspēja Igaunijas izlasi, bet otrajā spēlē cīņa norisinājās starp divām Latvijas klubu izlasēm. Tā kā Zviedrijas komanda pēdējā brīdī paziņoja, ka turnīrā nepiedalīsies, kā ceturtā komanda startēja Latvijas klubu 2.izlase. Spēle starp abām Latvijas komandām noslēdzās ar 6:4 – uzvaru izcīnīja pirmā klubu izlase. Turnīra otrajā dienā Valmierā Lietuvas izlase ar 6:2 pārspēja Latvijas klubu 2.izlasi, bet Latvijas klubu 1.izlase parādīja pārākumu pār Igaunijas izlasi – mačs noslēdzās ar 7:0.

Vien tehnisku apsvērumu dēļ turnīra 3.dienas cīņas norisinājās Volvo SC ledus hallē. Latvijas klubu 2.izlase ar 6:0 uzveica Igaunijas izlasi, bet Latvijas klubu 1.izlase ar 6:2 uzveica Lietuvas izlasi. Ar to arī Baltijas izaicinājuma kauss ir noslēdzies – tāpat kā iepriekšējos posmos, uzvaru arī noslēdzošajā posmā un turnīrā kopumā izcīna Latvija!

REZULTĀTI

Vieta         Komanda                   Spēles  Punkti
1.          Latvijas klubu izlase          3          9
2.          Latvijas klubu izlase 2      3          3
3.          Lietuvas izlase                    3          3
4.           Igaunijas izlase                  3          3

Visu spēļu foto šeit: https://lhf.lv/lv/foto

Foto izlase no spēlēm Valmierā: (spied uz FB ikonas)