Jaunumi

“Back 2 school” ballīte Valmieras peldbaseinā

Atgriešanās skolas solos šogad tiek īpaši gaidīta, tādēļ tas ir iemesls svinībām!  Valmieras peldbaseins aicina: ”Back 2 school” ballīte peldbaseinā, 1.septembrī plkst.18:00 – 21:00!

Atpūta Lielajā peldbaseinā, divos mazākos peldbaseinos un Atpūtas zonā, bet kārtīgas ballītes noskaņās! Apmeklētājus sagaida pārsteigumi  jau kopš ienākšanas pa Valmieras peldbaseina durvīm.

Lielajā peldbaseinā notiks drošas glābšanas skola – paraugdemonstrējumi, pop-up apmācības un uzdevumi kopā ar Valmieras peldbaseina glābējiem.

Vidējā peldbaseinā – burbuļu ballīte un kārtīgas dejas ūdenī!  Turpat arī spēles un rotaļas. Bet tikmēr Atpūtas zonā sportiski uzdevumi un izaicinājumi, pēc kuru izpildes var pienākties arī kāda vērtīga balva.

Tiekamies 1.septembrī Valmieras peldbaseinā, “Back 2 school” ballītē no plkst.18:00 līdz pat slēgšanai! Ieeja – pēc standarta cenrāža!

Ballīti atbalsta un balvu fondu nodrošina Vidzemes Olimpiskais centrs,  Dr. Klauns, Food Union, Gardu muti, Brīnumu mežs Valmiera, VIDZEMES PAPĪRS.

Pievienojies: https://ej.uz/qcqo