Jaunumi

Austrumzemju veselības kultūras diena Valmierā

Sestdien, 26.oktobrī Valmieras peldbaseina Notikumu zālē notiks „Austrumzemju veselības kultūras diena” – pasākums, kuru vadīs Igaunijas Veselības Qigong Savienības prezidents, Qigong un austrumzemju masāžas instruktors Marts Parmas (Mart Parmas). Pasākuma laikā tiks apgūti paņēmieni, kā sasniegt labāku fizisko un garīgo formu, balstoties uz Austrumzemju veselības praksi.

„Austrumzemju veselības kultūras dienā” tiks pasniegti parasti un dabīgi paņēmieni, kā sasniegt labāku fizisko un garīgo formu, praktizējot CIGUN mākslu, apgūstot enerģisko kanālu stiepšanu un  pašmasāžu. Pasākumu vadīs Igaunijas Veselības Qigong Savienības prezidents, Qigong un austrumzemju masāžas instruktors Marts Parmas (Igaunija). Martins ir mācījies Ķīnā, pie Japānas un Tibetas skolotājiem, rīkojis mācību kursus un skolas austrumu skolotājiem, un māca jau pārdesmit gadu.

Datums: 26.10.2017

Laiks: plkst. 12:00 – 17:00

Vieta: Notikumu zāle, Valmieras peldbaseina pirmais stāvs, Rīgas iela 91, Valmiera

Cena: 15 EUR

Līdzi jāņem: sega, garais sporta apģērbs (ja iespējams – pirkstu zeķes)

Pieteikšanās: +371 27040012

PASĀKUMA SATURS

CIGUNS – senās Ķīnas veselības kultūras svarīga sastāvdaļa, kura tika praktizēta jau 5000 gadu atpakaļ. Mūsdienās jūs varat redzēt Ķīnas parkos jocīgus cilvēkus, kas lēnā garā veic dažādas kustības – tā vizuāli izpaužas ciguns vai taiji. CigunA veidu ir simtiem – daļu no vingrojumiem veic guļus, daļu – sēdus, arī domās un masējot, dziedot utt. Ar cigunu var nodarboties jebkurš pieaugušais. 20 minūtes ciguna vingrojumu dienā var ievērojami uzlabot jūsu organisma pašregulāciju jeb pašsakārtošanos un uzlabot jūsu dzīves kvalitāti. Pats svarīgākais – ciguns palīdz sasniegt iekšējo mieru!

Makko Ho kanālu stiepšana jeb Masunaga kanālu stiepšana
Stiepšanas ir iedalītas sešās grupās: aknu un žults, sirds un tievās zarnas, liesas un kuņģa, plaušu un resnās zarnas, nieru un urīnpūšļa kanālu stiepšana. Japāņi uzskata, ka, stiepjot organismu, atveras enerģijas kanāli un dzīves kvalitāte uzlabojas.

Plašāka info par pasākuma saturu: mart@selgepilt.ee

Katram pasākuma apmeklētājam tiks izsniegts apliecinājums par dalību.