Jaunumi

Atklāj aktīvās atpūtas sezonu ar pārgājienu pēc Sīmanēnu svētozola zīles!

Svētdien, 29. aprīlī plkst. 12:00 maršrutā “Gaujas Stāvie krasti – Sīmanēnu svētozols – Gaujas Stāvie krasti” norisināsies pārgājiens, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Dalība pārgājienā ir bez maksas. Katrs pārgājiena dalībnieks saņems piemiņas velti no organizatoriem.

Plkst.12:00 ikviens interesents tiek aicināts pulcēties Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, Stāvo krastu malā esošajā pļaviņā pie lielās liepas. Pārgājienā aicinām piedalīties gan nūjotājus, gan sportotājus bez nūjām. Tāpat arī laipni aicinātas ģimenes ar bērniem, kuri spēs veikt aptuveni 20 kilometrus garu distanci un sportotāji ar draudzīgiem četrkājainajiem mīluļiem.

Baudīsim pavasara sauli pārgājienā gar gleznainajiem Gaujas līkločiem, uz īpašu mērķi – Sīmanēnu svētozolu. Pie svētozola dalībnieki tiks sagaidīti ar tēju un uzkodām, veltīsim laiku nelielai atpūtai, lai uzkrātu spēkus atpakaļceļam. Aktīvākie valmierieši, kuri arī ikdienā izmanto Sajūtu parka skriešanas trases, šo maršrutu pazīst kā „Dzelteno trasi”, kuru ir iespējams veikt īsākā variantā (apgrieziena punkts pie Ķelderlejas) un garākā variantā (apgrieziena punkts pie Sīmanēnu svētozola Burtnieku novadā).

Pārgājienu organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību. Pārgājiena maršruts ies pa vienu no trasēm, ko ir izveidojis  un turpina attīstīt SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”. Sīkāka informācija zvanot pa tālruni +371 29878192.