Jaunumi

Ar slidojumu Helovīna noskaņās sākās jaunā publiskās slidošanas sezona

Sestdien, 28.oktobrī plkst.19:00 ar īpašu slidojumu Helovīna noskaņās tika aizsākta jaunā publiskās slidošanas sezona Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) “Elektrum” ledus hallē. Šosezon valmieriešiem un pilsētas visiem būs iespēja baudīt daudz un dažādus pasākumus uz ledus, apvienojot lietderīgo ar patīkamo – nodarboties ar sportiskām aktivitātēm atraktīvā gaisotnē.

Šajā ziemas sezonā turpināsies iesāktā tradīcija un katru svētdienu nemainīgā laikā plkst.10:45 norisināsies ģimenēm draudzīgi slidojumi “Ģimeņu rīts”. VOC ledus hallē norisināsies Ziemassvētku gaidīšana uz ledus jeb adventes slidojumi. Tuvojoties Ziemassvētkiem notiks augstu popularitāti ieguvušās “Baltā ledus svinības”.

Slidotgribētājiem, kuri uz slidām vēl nejūtas tik droši, šosezon būs pieejami jauni slidošanas palīgrīki. Vidzemes Olimpiskais centrs ir papildinājis jau esošo slidošanas palīgrīku klāstu ar jauniem, regulējamiem slidošanas palīgrīkiem, kuri būs noderīgi arī augumā lielākiem apmeklētājiem. Tāpat mazajiem slidotājiem būs pieejami jau iemīļotie slidošanas palīgi – ronīši un leduslāči.

Aicinām ikvienu atpūsties sportiskā un tajā pašā laikā arī ģimenēm draudzīgā gaisotnē uz ledus! Mazajiem slidotājiem pieejami draudzīgie slidotapmācības palīgrīki, kā arī vienmēr klātesošie, atsaucīgie un zinošie VOC slidošanas instruktori.

Precīzāka informācija par pasākumu norises laikiem pieejama Vidzemes Olimpiskā centrā mājas lapā www.voc.lv, sadaļā “Ledus halles noslodze” un sociālajos tīklos. Maksa par ledus īri: 3 eiro, slidu noma: 2 eiro, slidošanas palīgrīku izmantošana: bez maksas.