Jaunumi Ledus gladiatori

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu noslēgusies lielāko skolu slidošanas sacensību “Ledus Gladiatori’’ 7.sezona

Aizvadītajā nedēļā Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadītas lielāko skolu slidošanas sacensību “Ledus gladiatori” finālsacensības. Spītējot aukstajiem laikapstākļiem un gripas sezonai, kā arī pārspējot iepriekšējo sezonu dalībnieku skaitu, 7.sezonas finālsacensībās piedalījās vairāk kā 100 komandas.

“Ledus Gladiatori 2017/2018” rezultāti ir pierādījuši, ka šajās sacensībās nav tādas lietas kā atrašanās vietas priekšrocības – starp laureātiem ļoti daudz ir tieši reģiona skolu komandas. No otras puses, šajā sezonā arī Valmieras pilsētas skolas ir bijušas ļoti aktīvas un plaši pārstāvētas – vairākas komandas Valmieras sākumskolai un Valmieras Pārgaujas sākumskolai, Valmieras Viestura vidusskola pirmo reizi startēja jau ar divām komandām, dalībnieku pulkā ir atgriezusies Valmieras 2. vidusskola. Liels prieks ir katru gadu dalībnieku pulkā sastapt jau ierasti aktīvās skolas no Raunas, Mazsalacas un Limbažiem. Gladiatoru pulkā šosezon tika uzņemti jaunpienācēji no Saulkrastiem, Jaunpiebalgas, Drustiem.

Katram sacensību dalībniekam mērķi ir bijuši dažādi – kāds braucis vienkārši, lai  iemācītos slidot un izbaudītu, kā tas ir – atrasties uz ledus, kāds cits varbūt braucis ar konkrētu mērķi – uzvarēt. Jebkurā gadījumā, ieguvēji sacensībās ir visi – skolēni ir dažādojuši skolas ikdienu, ir apgūta slidotprasme vai uzlabotas slidošanas iemaņas, pierādīta mērķtiecība un pacietība, precizitāte, apgūstot “Ledus Gladiatoru” šķēršļus, kā arī aizraujoši pavadīts laiks Vidzemes Olimpiskajā centrā un saņemtas balvas!

Noskaties Vidzemes Televīzijas veidoto sižetu par Ledus Gladiatoru 7.sezonu!

Paldies visiem “Ledus Gladiatori 2017/2018” dalībniekiem un tiekamies nākamgad!

 

Informācija par katras klašu divīzijas  uzvarētājiem un kopējie rezultāti, kā arī foto pieejami šeit: https://www.voc.lv/category/ledus-gladiatori/

Sacensības organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”, atbalstītāji – Valmieras pilsēta, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, klinšu kāpšana Valmierā “ANGĀRS”, “Poligons #1” lāzertaga spēle, 3D Cinema, Aktīvā tūrisma centrs “Eži”, Gaujas tramvajs, Valmieras maratons, peldbaseins “Rifs”, LGK atrakcijas, Čili pizza, projekts “Esi līderis!”, “LIVONIA”, Valmieras SOS bērnu ciemats, atpūtas komplekss AVOTI, “Valmiera/ORDO”, FBK “Valmiera”.