Jaunumi

Apvienotā dāvanu karte Vidzemes Olimpiskā centra pakalpojumiem – trāpīts mērķī!

Vienmēr aktuālais jautājums “Kā pārsteigt kādu un ko uzdāvināt, nekļūdoties dāvanas izvēlē” ir atbildēts!  Trāpi mērķī ar VOC dāvanu karti! Vidzemes Olimpiskais centrs sniedz izvēles brīvību, piedāvājot vienotu dāvanu karti visiem Vidzemes Olimpiskā centra struktūrvienību sniegtajiem pakalpojumiem.

Viena dāvanu karte – neskaitāmas iespējas, turklāt, bez starpniekiem! Iegādājies VOC dāvanu karti un iepriecini kādu, dodot iespēju izvēlēties jebkuru no VOC struktūrvienību sniegtajiem pakalpojumiem:

  • Valmieras peldbaseinā,
  • Sajūtu parkā,
  • Sporta Veselības centrā,
  • VOC atlētikas zālē,
  • VOC ledus hallē.

Dāvanu karšu īpašnieki varēs izvēlēties sev tīkamāko veidu, kā izlietot dāvanu: ziemā izvēloties aktīvo atpūtu uz ledus kādā no publiskās slidošanas pasākumiem, vasarā – dodoties Takā kokos, Baskāju takā, vai atpūšoties Tīklu kubā, bet visu gadu – baudot ūdens priekus Valmieras peldbaseinā vai sportojot VOC Atlētikas zālē. Mierīgākas atpūtas piekritējiem dāvanu karte sniegs iespēju relaksēties Valmieras peldbaseina Atpūtas zonā, apmeklēt jogu, izbaudīt kādu no masāžām vai citus ķermeņa estētikas pakalpojumus Sporta Veselības centrā. Un šie ir tikai populārākie no piedāvājumiem, kas pieejami ar VOC dāvanu karti!

Trāpi mērķī ar VOC dāvanu karti – pareizā izvēle īstajā brīdī!

Dāvanu karte pieejama visās Vidzemes Olimpiskā centra kasēs (arī Valmieras peldbaseinā, Sporta Veselības centrā un Sajūtu parkā), Valmieras Tūrisma informācijas centrā un tiešsaistē, https://www.voc.lv/davanu-kartes/.

Pārdomāta izvēle vai pēdējā brīža pirkums tiešsaistē – ar VOC dāvanu karti būs “trāpīts mērķī” jebkurā situācijā!