Jaunumi

Apmeklētāju ērtībai paplašināta slidu noma Vidzemes Olimpiskajā centrā

Par vienu no sabiedrībā ļoti iecienītiem brīvā laika pavadīšanas veidiem Valmierā ir kļuvusi publiskā slidošana Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē. Pērnās sezonas izskaņā tika atjaunoti slidu krājumi, bet šovasar tika paplašinātas slidu nomas telpas, lai ikviens publiskās slidošanas apmeklētājs varētu ērtāk saņemt un nodot slidas, kā arī sagatavoties publiskajai slidošanai.

Slidošanas cienītāji ir sākuši slidot jau septembra sākumā, publiskajai slidošanai atvēlētajos laikos. Aktīvāka publiskās slidošanas pasākumu sezona sāksies piektdien, 26.oktobrī plkst.20:30 ar piektdienas vakaru slidojumu – disko uz ledus. Kā ierasts, sekos dažādi tematiskie slidojumi un jau par tradīciju kļuvušie ģimeņu rīti svētdienās (pirmais ģimeņu rīts – 28.oktobrī). Precīzi slidojumu laiki pieejami Vidzemes Olimpiskā centra mājas lapā, sadaļā ‘’Noslodzes’’, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra Facebook lapā.

Slidošana publiskās slidošanas laikā ikvienam apmeklētājam maksā 5 eiro. Pieejamas atlaides skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar speciālām vajadzībām (publiskā slidošana – 4 eiro), kā arī ģimenes biļetes (2+1 = 12 eiro, 2+2 = 16 eiro, par katru nākamo personu +4 eiro). Slidu nomas izmaksas palikušas nemainīgas – 3 eiro.