Jaunumi

Aleksejeva izcīna Eiropas čempionāta bronzu BMX!

Valmieras BMX riteņbraukšanas sportiste Sandra Alekesejeva svētdien Itālijas pilsētā Veronā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionātā, kas uzskatāms par sportistes vienu no lielākajiem karjeras sasniegumiem.

IMG_1042
Foto: Jānis Līgats

Sieviešu elitē lielajā finālā iekļuva Latvijas izlases sportiste Sandra Aleksejeva. Dienas izšķirošajā braucienā valmieriete spēja izcīnīt trešo vietu, tādējādi iegūstot bronzas medaļu, kas ir viens no Aleksejevas lielākajiem panākumiem BMX riteņbraukšanā. Eiropas čempionāta finālā par Sandru ātrākas bija tikai čempione – vāciete Sāra Sailere un francūziete Marine Lacoste.

___aleksk

Eiropas čempionātā cīnījās elites, junioru, jauniešu un amatieru grupu sportisti. Latviju sacensībās kopumā pārstāvēja 13 sportisti, kuru vidū nebija Valmieras vadošie vīri elites grupā, jo Māris Štrombetgs un Edžus Treimanis gatavojas Olimpiskajām spēlēm, bet Rihards Veide iedzīvojies rokas traumā.

Latvijas IV Olimpiādē sieviešu sacensībās Sandra Aleksejeva ieņēma otro vietu un izcīnīja sudraba medaļu, piekāpjoties Vinetai Pētersonei, kura Eiropas čempionātā sasniedza piekto vietu sieviešu Junioru grupā.