Jaunumi Ziņu arhīvs

Aizvadīts tīrs dienu basketbola turnīrs “Valmieras Summer cup”

No 29. – 31. augustam Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās jauniešu pirmssezonas basketbola turnīrs "Valmiera Summer cup", kurā trīs vecuma grupās piedalījās 19 komandas no Baltijas valstīm.

Veveris_Rock
Foto: Klāvs Vasiļevskis

Turnīrs risinājās trīs vecuma grupās – 2000., 2001. un 2004. gadā dzimušajiem basketbolistiem. Valmieru turnīrā pārstāvēja Roberta Zeiles trenētās Valmieras bērnu sporta skolas komandas. Pretī valmieriešiem stājās nopietni konkurenti. Turnīrā startēja igauņu komandas no Tartu, Raplas un Tallinas. Tā pat Valmierā spēlēja Lietuvas komandas no Saboņa basketbola skolas un Viļņas basketbola skolas, kā arī piedalījās vairākas komandas no Rīgas.

Par uzvarētājiem vecākajā U-17 grupā kļuva lietuviešu "Biržai", star U-16 vecuma basketbolistiem panākumu svinēja Daugavas sporta nama komanda, finālā uzveicot Tartu basketbolistus. Savukārt jaunākajā U-13 grupā par uzvarētājiem kļuva Saboņa basketbola skola. Šajā vecumā valmierieši spēlē par trešo vietu ar diviem punktiem piekāpās Tartu komandai. Līdz ar to nevienā no trīs vecuma grupām mājinieki neiekļuva godalgoto komandu pulkā.