Jaunumi

Aizraujoša atpūta Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā

Valmierā, Gaujas stāvajos krastos izveidots sajūtām bagāts, aizraujošs Sajūtu parka atpūtas komplekss. Parks piedāvā lielisku, spēcinošu veselīgu pastaigu baskāju takā, kurā iespējams izbaudīt dabas pieskārienu basām kājām. Takā kokos, kas piemērota visai ģimenei, iespējams gūt aizraujošas, adrenalīna piesātinātas sajūtas 1.5 kilometra garumā, augstāk par zemi skaistās Gaujas krastā.

 

Baskāju takā, kailām kājām iespējams gūt vēl neizjustas sajūtas. Gaujas stāvajos krastos, divu kilometru garumā ikviens var iepazīt sajūtas no jauna. Piecpadsmit dažādi segumi, dod iespēju izzināt savas sajūtas un izturību. Jau trases sākumā ejot pāri oļiem, stikla lodītēm, čiekuriem, baltajām smiltīm un mizu mulčai izjūtams dabas pieskāriens. Māla bedrē īsts, dziedinošs SPA pēdām. Baskāju takā izveidoti dažādi līdzsvara šķēršļi un tarzāna lēciens uz kuriem var pārbaudīt savu veiklību, līdzsvaru un izturību. Taka piemērota gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem. Dodoties takā, pa ceļam var ciemoties kukaiņu SPA, kā arī divās kukaiņu viesnīcās, kurā mīt paši mazākie meža iemītnieki. Pēc sajūtām bagātās pastaigas var palutināt savas pēdas siltā vannītē ar ziedu pumpuriem un lapiņā, kā arī baudīt gardu zāļu tēju.

Augstāk par zemi, Gaujas stāvajos krastos, starp kokiem un pāri Gaujai vijas 1,5 kilometru gara taka kokos. No 5 līdz 11 metru augstumā aizraujošas sajūtas var gūt gan liels, gan mazs, jo taka kokos piemērota visa vecuma apmeklētajiem. Drošākā taka kokos Latvijā ir aprīkota ar sistēmu, kas ļaus justies droši arī bailīgākiem sajūtu medniekiem. Jau ar pirmajiem soļiem takā kokos sākas aizraujošs ceļojums bagātīgā sajūtu pasaulē. Dodoties pār dažādām koka laipām, trepēm, krēsliem un galdiem kokos nonākot Gaujas krastā jāgatavojas vēl neizjustām sajūtām. Pāri līkumotajai Gaujai ved četri aizraujoši braucieni, kuru laikā var sajust pilnu emociju gammu. Dodoties tālāk iespējams ciemoties sienu gubā, lidot ar raganas slotu uz zaru bumbu. Vēl braucieni ar trosi starp kokiem uz suņu būdu. Visas trases garumā aizraujošās sajūtas papildina skaistā ainava visapkārt.

Gaujas stāvo krastu Sajūtu parks piemērots atpūtai visai ģimenei kopā ar draugiem. Jau no bērna kājas līdz pat cienījamam vecumam ikviens var gūt vēl neizjustas sajūtas gleznainajos Gaujas stāvajos krastos. Profesionālais un atsaucīgais Sajūtu parka atpūtas kompleksa kolektīvs parūpēsies par ideālu, aizraujošu sajūtām bagātu atpūtu.

Tiekamies Valmierā, Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā.