Jaunumi Ziņu arhīvs

Aicinām iesaistīties akcijā “Ietērpsim Sajūtu Parku simtgades svinību tērpos”

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parks aicina: “Latvijas valsts simtgadei par godu ietērpsim Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka kokus sarkanbaltsarkanā!” Aicinām ikvienu interesentu (skolu, uzņēmumu, domubiedru grupu) piedalīties akcijā un ietērpt sevis izvēlētu Sajūtu Parka koku sarkanbaltsarkanā, tādējādi pasniedzot savu dāvanu Latvijai simtgadē.

2013.gadā SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” rīkotajā akcijā “Sasildi kokus” Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka koki ar Valmieras un tuvāko novadu skolu un bērnudārzu, dažādu uzņēmumu un organizāciju, kā arī pansionātu iemītnieku palīdzību tika ietērpti košos, videi draudzīgos tērpos, kas piesaistīja gan valmieriešu, gan pilsētas viesu interesi. Latvijas valsts simtgadei par godu akcija tiks turpināta un Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka koki tiks ietērpti sarkanbaltsarkanos, latvisku noskaņu “tērpos”.

Arī tu vari kļūt par akcijas dalībnieku! Aicinām ikvienu iestādi, uzņēmumu, organizāciju vai domubiedru grupu dāvāt kādam no Sajūtu Parka kokiem savu svinīgo simtgades tērpu! Tērpi tiks gatavoti no dzijām sarkanbaltsarkanos toņos, kā arī citiem dabai draudzīgiem materiāliem. Akcijas organizētāji parūpēsies par dažādiem tehniska rakstura jautājumiem, koordinēs akcijas publicitātes procesus, kā arī sarūpēs balvas.

Tehniskie norādījumi.

 1. Koka izvēlēšanās Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parkā – līdz 16.martam (ieskaitot)
 2. Apdares materiālu sagatavošana – līdz 27.aprīlim (ieskaitot)
  1. Augstums: 3-4 metri
  2. Apkārtmērs: atkarīgs no izvēlētā koka stumbra apkārtmēra
 3. Materiālu uzstādīšana – 30.aprīlis – 4.maijs (būs pieejams pacēlājs)
 4. Pieļaujamie izejmateriāli:
  1. Krāsas – karmīnsarkana (Latvijas karoga krāsas), balta
  2. Dzija, audumi u.c. videi draudzīgi, kokiem nekaitējoši materiāli

Vairāk informācijas un pieteikšanās: Iluta Urbanoviča, + 371 29802999, sajutuparks@voc.lv.