Jaunumi Ledus kross

Trešais “Bosch Ledus Krosa” posms pēc nedēļas, 18. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā

Noslēdzošais “Bosch Ledus Krosa” posms jau pēc nedēļas, 18. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā. Gaidāmas aizraujošas cīņas katrā divīzijā. Kurš būs ātrāks un izcīnīs uzvaru posmā, kurš uzvarēs kopvērtējumā? Ātrākie un veiklākie slidotāji tiks noskaidroti “Bosch Ledus Krosa” šķēršļu trasē.

Pirmajos divos posmos uz Vidzemes Olimpiskā centra norisinājās spraigas cīņas. Trīs divīzijās, Debitantu, Junioru un Elites tika noskaidroti ātrākie slidotāji. Pirmajā slidošanas sacensību posmā, Debitantu divīzijā vairāki jaunie sportisti uzrādīja vienādu rezultātu, līdz ar to tika piešķirtas trīs pirmās vietas, viena otrā un divas trešās vietas. Otrajā posmā viss sakārtots pa plauktiņiem, viens uzvarētājs, Maksims Červjakovs nepārspēts “Bosch Ledus Krosa” otrajā posmā un šobrīd ir kopvērtējuma līderis. Junioru divīzijā, pirmajā posmā spraigas cīņas, kuras nebeidzās arī otrajā. Pirmajā posmā nepārspēts Artūrs Krumholcs, kurš nepiedalījās otrajā posmā. Otrajā posmā ātrāks Artūrs Tomsons, kuram izpalika pirmais posms. Ātrākā slidotājā tituls Junioru divīzijā tiks noskaidrots trešajā posmā. Elites divīzijā pirmajā un otrajā posmā nepārspēts uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus – Artūrs Kārkliņš. Kopvērtējumā Artūrs, ja ieradīsies uz trešo posmu, ir nodrošinājis uzvaru. Uz papēžiem min Edgars Valdmanis, kurš šobrīd ieņem otro vietu kopvērtējumā. Labākie visās divīzijās tiks noskaidroti 3. “Bosch Ledus Krosa” posmā, 18. martā. 

Visi “Bosch Ledus Krosa” dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām no sacensību atbalstītajiem. Debitantu divīzijas ātrākie saņems balvas no hokeja inventāra veikala “Hokeja Pasaule”, Juniori cīnīsies par dāvanu kartēm no sporta preču veikala “Sportland” un ātrākie Elites sportisti saņems balvas no sacensību ģenerālsponsora “Bosch” un dāvanu kartes no dārza un meža tehnikas veikala “Sils”. Visi sacensību dalībnieki saņems atspirdzinošas veltes no dzērienu ražotāja “Livonia” un gardu medu no bišu produktu ražotāja “Vinnis”.

Nekavējies un piesakies, parādi savus spēkus ledus šķēršļu trasē. Asi pagriezieni, augsti lēcieni, liesmojošs ledus sagaida visus sacensību dalībniekus. Trase nebūs viegla, tāpēc piedalies un parādi, ka esi ātrākais.

PIETEIKŠANĀS FORMA

NOLIKUMS

“BOSCH LEDUS KROSS” ir līdz šim vēl Latvijā nebijušas slidošanas sacensības, kuras organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Valmieras hokeja klubu. Projekta ģenerālsponsors BOSCH- tehnika dzīvei. Projektu atbalsta “SILS dārza un meža tehnikas centrs”, Sportland, Hokeja pasaule, Mežezers u.c.

Vairāk info: +371 29878192, 29111097