Jaunumi

Pirmajā Latvijas “Hokeja Dienā” uzvar tēvi

Sestdien, 11. februārī visā Latvijā un Vidzemes Olimpiskajā centrā tika atzīmēta „Hokeja diena”, kuras ietvaros savā starpā, hokeja spēli aizvadīja bērnu un vecāku komandas. „Hokeja dienas” noslēgumā visi iesūtītie rezultāti tika apkopoti un noskaidroti uzvarētāji.

Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā  apvienotajai U10 / U12 bērnu komandai pretī stājās viņu tēvi, kuri ar rezultātu 3:1 izrādijās pārāki. Saskaitot visu Latvijas spēļu rezultātu kopvērtējumu, par pirmajiem „Hokeja dienas” uzvarētājiem kļuva vecāku komanda, kura kopvērtējumā ar 69 pret 37 pārspēja bērnu komandu. Arī pēc spēles metienos ar rezultātu 5:3 pārāki bija tēvi.

Spēles tika aizvadītas gan ledus hallēs Rīgā, Ogrē, Valmierā, Jelgavā, Mārupē, gan slidotavās Bukaišu pagastā, Pasta Salā, Upesciemā un citur Latvijā.

Latvijas Hokeja federācija vēlas pateikties ikvienam, kurš piedalījās šajās spēlēs, kuru galvenais mērķis bija  popularizēt hokeju un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot bērnus un jauniešus sportā un hokejā gan ledus hallēs, gan atklātajās slidotavās, kā arī iegūt pozitīvas emocijas un labi pavadīt laiku. Viennozīmīgi, tā bija lieliska diena hokejam! 

Latvijas "Hokeja Dienas" ietvaros tēvi un dēli izpildīja dažādus trikus un paņēmienus lai pārspētu pretinieku vārtsargu: