Vakances

VALMIERAS PELDBASEINS AICINA DARBĀ ADMINISTRATORU!

VALMIERAS PELDBASEINS AICINA PIEVIENOTIES SAVAI KOMANDAI ADMINISTRATORU!

AMATA GALVENIE PIENĀKUMI UN PRASĪBAS:
  • Vismaz vidējā izglītība;
  • Darba pieredze klientu apkalpošanā;
  • Labas latviešu valodas zināšanas, spēja sazināties arī krievu un angļu valodās;
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu;
  • Profesionāla attieksme pret darba pienākumiem un teicama saskarsmes kultūra;
  • Izpratne par tīru, sakoptu apkārtējo vidi, darba kultūru, kā arī par sportisku un veselīgu dzīvesveidu;
  • Uzņemt un apkalpot klientus;
  • Koordinēt apmeklētāju plūsmu;
  • Iekasēt maksu par Peldbaseina kompleksa pakalpojumiem un precēm;
  • Atbildēt uz telefona zvaniem, sniegt informāciju par Peldbaseina kompleksa piedāvājumu;
  • Veikt preču pasūtīšanu un uzskaiti.
MĒS PIEDĀVĀJAM:
  • Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • Labus darba apstākļus;
  • Zinošus un atsaucīgus darba kolēģus;
  • Apmācības;
  • Summētais darba laiks, darbs maiņās;
  • Darba apģērbu;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu: stundas likme 5,50 €/h, (4,80 €/h pārbaudes laikā) bruto;
  • Dažādi “bonusi” pēc pārbaudes laika.

Darba vieta: Čempionu iela 4, Valmiera, LV-4201.

CV lūdzam sūtīt līdz 18. janvārim uz eva.rozentale@voc.lv

Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 26822909