Jaunumi

VALMIERAS OLIMPISKAIS CENTRS AICINA DARBĀ SLIDOŠANAS INSTRUKTORU!

VALMIERAS OLIMPISKAIS CENTRS AICINA PIEVIENOTIES SAVAI KOMANDAI SLIDOŠANAS INSTRUKTORU!

AMATA GALVENIE PIENĀKUMI UN PRASĪBAS:
  • lieliskām slidošanas prasmēm;
  • lieliskām komunikācijas spējām;
  • augsta atbildības sajūta un akurātums;
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo;
  • latviešu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
MĒS PIEDĀVĀJAM:
  • Nakts stundās apmaksātu transportu uz mājām Valmieras robežās;
  • Atalgojumu:
  • – 4,30 EUR stundā (bruto);
  • summēto darba laiku,
  • teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē;
  • sociālās garantijas;
  • darba apģērbu;
  • apmācības darbu uzsākot;
  • dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika;

Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Sporta halle, Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera.

CV lūdzam sūtīt līdz 30.septembrim uz janis.sniedze@voc.lv

Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 29174815.