Informācija Jaunumi

Valmieras Olimpiskais centrs aicina izkalt savas personīgās uzvaras ’’Iespēju kalvē’’

25. septembrī aicinām apmeklēt Valmieras Olimpisko centru un tā vienības – Valmieras peldbaseinu, Sporta veselības centru, ledus un sporta halli, Jāņa Daliņa stadionu un Sajūtu parku, lai BEZ MAKSAS iepazītos ar katras vienības piedāvājumu.

”Iespēju kalve” būs unikāls pasākums, kur katram interesentam būs iespēja iepazīties ar Valmieras Olimpiskā centra daudzveidīgo un arvien augošo pakalpojumu klāstu.

Pasākuma mērķis ir Valmieriešiem un Valmieras novada iedzīvotājiem radīt izpratni par savas fiziskās formas uzlabošanu caur pareizu kustību. Tiem, kuri jau ar sportisku dzīvesveidu ir uz Tu, šī būs iespēja izmēģināt ko jaunu, savukārt, citiem pasākums var kalpot kā pamudinājums atklāt degsmi kustēties un dzīvot aktīvi.

Valmieras peldbaseins piedāvās apmeklēt vingrošanu ūdenī pieaugušajiem, SUP FITNESS nodarbības peldbaseinā un peldētapmācību pieaugušajiem. Pieaugušajiem nodarbības ūdenī norisināsies no plkst. 13.20 – 17.40.

Savukārt bērnus (no 7 – 12 gadu vecumam) no 13.20 – 14.00, 14.50 – 15.30,  16.20 – 17.00  Valmieras peldbaseins aicina uz izzinošām aktivitātēm ūdenī. Valmieras peldbaseina aktivitātēm 25. septembrī piesakies ŠEIT!

Sporta Veselības centrs piedāvās apmeklēt ārstniecisko (terapeitisko) vingrošanu organizējot divas nodarbības no plkst. 10.00 – 11.00 un 11.00 – 12.00. Ārstnieciskajām vingrošanām 25. septembrī piesakies ŠEIT!

Izmēģinot ārstniecisko vingrošanu Valmieras Olimpiskā centra “Iespēju kalvē” Sporta Veselības centrs piedāvās iespēju arī nodrošināt sev vietu ārstnieciskās vingrošanas grupā arī turpmāk (vienas nodarbības cena 5 EUR). Katrā grupā 25. septembrī būs 10 dalībnieku vietas (kopā 20).

Jāņa Daliņa stadiona Spēka zona piedāvās apmeklēt grupu treniņu profesionālu speciālistu vadībā. Spēka zonā norisināsies divi grupu treniņi: no plkst. 11.00 – 12.15 un no plkst. 12.30 – 13.45. Nodarbības vadīs Ilze Štromberga un Artūrs Jansons. No 11.00 – 12.15 pievienojies treniņam  kopā ar treneri Ilzi Štrombergu. Savukārt no 12.30 – 13.45 trenējies kopā ar Artūru Jansonu! Jāņa Daliņa Spēka zonas nodarbībām 25. septembrī piesakies ŠEIT!

Valmieras Olimpiskā centra Ledus halle no plkst. 13.00 – 14.00 un 14.30 – 15.30 aicinās uz publisko slidošanu. Gaismu un mūzikas saspēle, kā arī Valmieras Olimpiskā centra ledus halles aura ļaus ieraudzīt ierasto slidošanu jaunā gaismā. Ledus halles aktivitātēm 25. septembrī piesakies ŠEIT!

Valmieras Olimpiskā centra Sporta hallē interesentiem no plkst. 13.00 – 15.00 būs iespēja izpildīt basketbola soda metienus. Katrs interesents varēs izpildīt 20 soda metienus, pēc kuru izdarīšanas tiks fiksēts rezultāts un katras vecuma grupas labākie tiks arī pie vērtīgām balvām! Sporta halles aktivitātēm 25. septembrī piesakies ŠEIT!

Sajūtu parks no plkst. 10.00 – 12.00 aicina interesentus(bez vecuma ierobežojuma) izmēģināt Tīklu kubu. Tīklu kubs ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos. Sajūtu parka aktivitātēm 25. septembrī piesakies ŠEIT!

Tīklu kuba stāvus savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem, bet 3.stāvā atrodas papildus tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem!

Visas augstāk minētās aktivitātes Valmieras Olimpiskajā centrā un tā vienībās 25. septembrī būs pieejamas bez maksas. Uz visām aktivitātēm nepieciešama iepriekšēja elektroniska pieteikšanās. Vietu skaits ierobežots.

Pasākums notiks, ievērojot valstī spēkā esošos noteikumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Pasākumu varēs apmeklēt cilvēki, kuri:

– ir vakcinējušies pret Covid-19;

– ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;

Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam (kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests).

Valmieras Olimpiskais centrs ir iespēju vieta, kur piedzīvot savas uzvaras – atkal un atkal! Tiekamies 25. septembrī – Valmieras Olimpiskā centra “Iespēju kalvē”!