Jaunumi

Valmieras peldbaseins izsludina konkursu “Mana sapņu diena peldbaseinā”

Kamēr peldbaseinu darbība valstī nav atļauta, Valmieras peldbaseins izsludina zīmējumu konkursu “Mana sapņu diena peldbaseinā”. Konkursa mērķis ir rosināt pozitīvas emocijas un atgādināt iedzīvotājiem par sajūtām, ko sniedz peldēšana un atpūtas zonas apmeklējums brīvdienās. Konkursā aicina piedalīties bērnus un jauniešus divās vecuma kategorijās.
Valmieras peldbaseins, kura darbība uz laiku ir apturēta saistībā ar Covid 19 ierobežojumiem valstī , nepacietīgi gaida savas darbības atsākšanos un jau tagad domā par drīzu tikšanos gan ar saviem uzticamākajiem ikdienas, gan arī brīvdienu apmeklētājiem. Lai šo dīkstāves laiku padarītu krāsaināku un emocijām bagātāku, tiek izsludināts zīmējumu konkurss. Konkursa ietvaros bērnus un jauniešus savos zīmējumos aicina attēlot brīvi izvēlētu atmiņu ainu, vai arī kādu iedomātu notikumu Valmieras peldbaseinā vai atpūtas zonā.
Konkursa noteikumi:
1.Konkursa tēma –  “Mana sapņu diena peldbaseinā”
2.Dalībniekam ir jāuzzīmē, janofotografē vai jāieskenē savs darbs un jāiesūta e-pastu:liene.nagle@voc.lv (JPG, PNG, PDF/ieskenēts).
3.Darbu iesniegšanas termiņš ir 28.04.2021.
4.Darbi Valmieras Peldbaseina Facebook kontā tiks izvietoti 29.04.2021, kur par tiembūs iespēja balsot līdz 06.05.2021.
5.Dalībnieku darbi tiks vērtēti divās vecuma kategorijās:
– Bērni (no 3 – 10 gadu vecumam);
– Jaunieši (no 11 – 16 gadu vecumam);
6.Kopā 6 darbi (katrā vecuma kategorijā 3) par kuriem tiks nodotas visvairāk balsis,saņems pārsteiguma balvas no Valmieras Peldbaseina un Sajūtu parka. Papildus tiks izvēlētas Valmieras Peldbaseina simpātija un Valmieras Tūrisma informācijas centra simpātija (katrā vecuma kategorijā 1).
7.Balvu ieguvēji tiks paziņoti 07.05.2021. Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi.
Tālrunis informācijai +371 26657099;