Jaunumi

Pārrunājām sadarbības iespējas, lai uzsāktu jaunus darbus jau tuvākajā nākotnē.

Pārrunājām sadarbības iespējas, lai uzsāktu jaunus darbus jau tuvākajā nākotnē.
Vidzemes Olimpiskā centra jaunizveidotās Attīstības nodaļas kolēģi Edgars Zaiženijs un Jolanta Dukure, gada nogalē tiekās, ne tikai ar Valmierai apkārtējo novadu, bet arī ar Vidzemes reģiona pašvaldību un Sporta skolu vadītājiem, lai apzinātu saskarsmes punktus un sadarbības iespējas, kuras nākotnē būtu vērstas uz vairākām iedzīvotāju grupām.
Tikšanās notiek ar mērķi Vidzemes Olimpisko centru izgaismot kā vietu, kur koncentrējas ne tikai augsta līmeņa sportisti, sporta skolu audzēkņi, tiek organizētas sacensības, bet tā sniegtās iespējas un pakalpojumi ir pieejami plašākam iedzīvotāju lokam Vidzemes reģionā. Tāpēc ir uzsāktas sarunas un ciešāka sadarbība veidosies:
  1. Ar apkārtējo novadu izglītības iestādēm, kuru realizētajā mācību procesā jaunākajās klasēs turpmāk tiek plānots integrēt peldēt un slidot apmācības programmas, kuras attiecīgi tiks realizētas Valmieras peldbaseinā un Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē.
  2. Ar Vidzemes reģiona Sporta skolām sporta medicīnas jomā (diagnostika, fizioterapija, rehabilitācija u.c.), personības izaugsmes un uztura lekciju organizēšanā, kā arī J.Daliņa stadiona sporta kompleksa izmantošanu kā treniņu sesiju vai treniņu nometņu organizēšanas vietu.
  3. Ar Uzņēmējiem, uzņēmumu darbiniekiem un apkārtējo novadu iedzīvotājiem, aicinot tos izmantot sniegtās rekreācijas iepējas Vidzemes Olimpiskajā centrā, apmeklējot Valmieras peldbaseinu un Atpūtas zonu vai ledus halli tieši nedēļas nogalēs, tādējādi veicinot dzīves kvalitātes izaugsmi un sabiedrības veselību kopumā.

Paldies

Alūksnes novads, Madonas novads, Rūjienas novads, Mazsalacas novads, Beverīnas novada pašvaldība, Strenču, Kocēnu novads, Burtnieku novads, Naukšēnu novads un Limbažu novadiem par viesmīlīgo uzņemšanu.
*foto no Madonas reģiona laikraksta “Stars”.