Jaunumi

Jauni noteikumi FLORBOLA spēļu apmeklētājiem

Reaģējot uz Covid-19 vīrusa izplatību, valdība ir pieņēmusi jaunus ierobežojumus un tie skar arī publiskos pasākumus un to organizēšanas kārtību. No 10.oktobra drīkst notikt tikai tādi publiskie pasākumi, kuros apmeklētāji atrodas personalizētās, fiksētās sēdvietās un to turpmāk nodrošinās florbola spēļu apmeklētājiem Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Ko tas nozīmē sezonas abonementu īpašniekiem?

Katrs abonements ir jāpersonalizē, Vidzemes Olimpiskā centra kasē norādot, kurā sēdvietā turpmāk sēdēsiet, apmeklējot mājas spēles. Šis jāveic vienu reizi un turpmāk varēsiet droši doties uz izvēlēto sēdvietu.

Ko tas nozīmē tiem, kuri florbola spēles apmeklē, iegādājoties biļetes?

Biļešu iegādes process pagarinās par apm. 30 sekundēm – 1 minūtei, jo apmeklētājiem jāizvēlas konkrēta sēdvieta un, atstājot savu kontaktinformāciju, jāpieraksta arī sēdvieta.

Atgādinām, ienākot Vidzemes Olimpiskajā centrā, un pēc jaunākajiem florbola kopienas lēmumiem, arī spēļu laikā jālieto mutes un deguna aizsegi.

Spēļu starplaikos atrasties florbola laukumā aizliegts, tādēļ jaunos censoņus aicinām nūjas atstāt mājās.

Aicinām izrādīt sapratni, ievērot visus valstī noteiktos drošības ierobežojumus un iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā, izvairoties no drūzmēšanās pirms spēles.

Nākamā FBK “Valmiera” mājas spēle: 24.oktobrī plkst. 14:00 pret “Ķekava” komandu.