Jaunumi

Valmieras peldbaseins nedēļas garumā atzīmēs divu gadu jubileju

2020.gada oktobrī Valmieras peldbaseins atzīmē divus raženus darba gadus un, tam par godu, jubilejas svinības ar dažādiem pārsteigumiem norisināsies nedēļas garumā, no 12.līdz 18. oktobrim.

No 2018.gada oktobra Valmieras peldbaseins piedāvā sporta infrastruktūru Valmieras jaunajām peldēšanas zvaigznēm, sniedz iespēju mācīties peldēt Valmieras un tuvējo novadu skolēniem, kā arī piedāvā ūdens atpūtas iespējas ikvienam interesentam. Valmieras peldbaseins ir iemīļota atpūtas vieta gan valmieriešiem, gan pilsētas viesiem un lieliski papildina Valmieras plašo sporta infrastruktūru, piesaistot ārvalstu klubus un komandas, kā arī sporta pasākumu rīkotājus. Par godu divu gadu jubilejai, ikvienu apmeklētāju sagaida dažādi pārsteigumi nedēļas garumā!

No 12. līdz 18.oktobrim Valmieras peldbaseinā, divu gadu jubilejas nedēļā, visiem apmeklētājiem būs iespēja izvilkt savu atlaidi peldbaseina un/vai atpūtas zonas apmeklējumam, 10-50% apmērā. Katru dienu Valmieras peldbaseina skapīšos slēpsies dāvanas apmeklētājiem. Visi jubilejas nedēļas apmeklētāji tiks aicināti piedalīties loterijā! Svinībām noslēdzoties, tiks izlozētas dāvanu kartes atkārtotam Valmieras peldbaseina un atpūtas zonas apmeklējumam.

Valmieras peldbaseins izsaka pateicību ikvienam, kurš baudījis Peldbaseinu kompleksa piedāvājumu šo divu gadu garumā un aicina nākt ciemos jubilejas nedēļā un izbaudīt svētku akcijas!