Jaunumi

Valmieras peldbaseins aicina pieaugušos izmēģināt nodarbības ūdenī bez maksas

Ar 2020.gada septembri Valmieras peldbaseinā ir atsākusies intensīvāka peldēšanas sezona. Peld ne vien skolēni un bērndārznieki, bet arī uzņēmumi, domubiedru grupas un jebkurš interesents individuāli. Valmieras peldbaseins piedāvā plašu ūdens nodarbību klāstu gan pieaugušajiem, gan bērniem un aicina jaunos nodarbību veidus izmēģināt atvērtajās nodarbībās bez maksas!

 

1.Atvērtā nodarbība: vingrošana ūdenī, vidējā/augstā intensitātē ar Jutu Borsku

Trešdien, 7.oktobrī plkst. 18:00

 

2.Atvērtā nodarbība: grūtnieču vingrošana ūdenī ar fizioterapeiti Lindu Kalniņu

Ceturtdien, 8.oktobrī plkst.11:00

 

Dalība atvērtajās nodarbībās – BEZ MAKSAS! Nodarbības paredzētas personām, kuras nav ūdens nodarbību regulāri klienti, vai arī esošajiem klientiem, kuri vēlas izmēģināt nodarbību konkrētā trenera vadībā.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni  +371 27040012.

Informācija par visām grupu nodarbībām pieaugušajiem pieejama šeit: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/nodarbibas/

NODARBĪBU APRAKSTI

Vingrošana ūdenī: Nodarbības notiek lielajā, 25m peldbaseinā, dziļums 1,20m – 2,20m. Nodarbībās izmanto gan ūdens pretestību, gan arī dažāda veida inventāru – nūdeles, speciālos cimdus, kāju manžetes, lai apvienotu spēka un kardio slodzi, un jostas, lai varētu vingrot dziļajā ūdenī, pilnībā atbrīvojot mugurkaulu un nodarbinot visas muskuļu grupas.  Vingrošana ūdenī ir ieteicama un ļoti efektīva cīņā ar svara problēmām, stājas traucējumiem un mugurkaula problēmām, kustību traucējumiem, locītavu problēmām, muskuļu sasprindzinājumu un stresu.

Grūtnieču vingrošana: Nodarbības notiek lielajā, 25m peldbaseinā, dziļums 1,20m – 2,20m. Saudzējoša vingrošana grūtniecēm palīdzēs uzlabot pašsajūtu, sagatavoties dzemdībām, mazinās saspringumu un sāpes mugurā, veicinās skābekļa apgādi gan mazulim, gan māmiņai. Mēreni trenējoši, viegli stiepjoši relaksācijas un elpošanas vingrojumi būs arī kā pamats pēcdzemdību periodam.