Jaunumi

Biļešu tirdzniecība un ieejas kārtība basketbola spēlēs

“Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgā trešdien, 7. oktobrī pirmo mājas spēli jaunajā sezonā aizvadīs Roberta Zeiles trenētie “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti, kuri samēros spēkus ar spēcīgo BK “Ogre” komandu. Spēles sākums pulksten 19:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā. Biļešu iepriekšpārdošana interneta vietnē “Biļešu serviss”.

Ņemot vērā arī Latvijā pieaugošo saslimstību ar Covid-19, Latvijas Basketbola savienība izstrādājusi kārtību, kādā tiek organizētas basketbola spēles un kas ir jāievēro arī līdzjutējiem. Spēļu arēnā var tikt ielaista tikai puse no līdzjutēju ietilpības zālē, tāpēc biļešu skaits būs ierobežots. Ja ir jebkādas pazīmes par slimību, jāpaliek mājās. Ja nejūties vesels, šoreiz paliec mājās un basketbolistu gaitām jūti līdzi TV tiešraidē. Ienākot Vidzemes Olimpiskajā centrā, ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi – izmantojam tos!

Ienākšana sporta spēļu zālē norisināsies divās plūsmās. No A līdz H sektoram sēdošie zālē tiks ielaisti pa galvenajām durvīm no VOC vestibila. Savukārt no I līdz N sektoros sēdošie basketbola līdzjutēji ienākt zālē varēs caur florbola laukuma durvīm (Valmieras televīzijas torņa pusē). Eja gar laukuma gala līniju gar spēlētāju durvīm būs norobežota, tādēļ, lūdzam, ievērot norādījumus un izmantot paredzētās ieejas durvis attiecīgajiem sektoriem.

Arī līdzjutēju tribīnēs būs jāievēro distancēšanās. Tādēļ tribīnēs pacelta būs daļa no krēsliem. Sēdvietās, kuru atzveltnes ir nolaistas, aicinām nesēdēt un pašrocīgi šīs krēslu atzveltnes necelt. Pretējā gadījumā var nākties saskarties ar apsargu skarbajiem skatieniem. Ievērosim piesardzību un izstrādātos noteikumus!

LBS kārtība paredz izvairīšanos no kontakta ar spēlētājiem un spēli apkalpojošajiem dalībniekiem. Tādēļ no spēlētāju soliņa un sekretariāta galdiņa jāievēro divu metru distancēšanās. Lai gan patiesi novērtējam mūsu līdzjutēju lielo atbalstu un uzmundrinājuma vārdus spēlētājiem, taču šoreiz, lūdzam, ar basketbolistiem fiziski nekontaktēties, lai izvairītos no Covid-19 gadījumiem, kas varētu izjaukt sezonas pilnvērtīgu aizvadīšanu. Savus uzmundrinājuma vārdus aicinām izteikt ar sociālo tīklu palīdzību, rakstot un komentējot pie “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandas FacebookInstagram un Twitter ierakstiem. Mūsu spēlētāji šos komentārus redz un laba vēlējumus saņems.

Biļešu iegādāšanās! Svarīgi zināt, ka šosezon biļešu iegādāšanās norisinās elektroniski. Lai izvairītos no drūzmēšanās rindās un potenciālajiem veselības riskiem, spēles skatītājus aicinām biļetes iegādāties “Biļešu serviss” interneta platformā. Iegādāties biļetes laicīgi ir ne tikai dabai draudzīgi (biļetes svītru kodu pie ieiešanas zālē var uzrādīt mobilajā telefonā), bet arī izdevīgi.

* – Līdz spēles dienas 15:00, cena būs 4€ par standarta biļeti un 2,40€ pensionāriem, studentiem un skolēniem (pie ieiešanas zālē jāuzrāda apliecinošs dokuments).
* – Iegādāties biļetes pēc spēles dienas pulksten 15:00 tās būs dārgākas – 5€ pieaugušajiem un 3€ atlaižu grupām.

Sākot no 7.oktobra biļetes būs pieejamas arī Vidzemes Olimpiskā centra kasē, tomēr drošības apsvērumu dēļ aicinām tās iegādāties elektroniski.