Jaunumi

FBK “Valmiera” triumfē pirmssezonas florbola turnīrā “Latvian Open”

No 21.līdz 23.augustam Valmierā un Kocēnos norisinājās “Latvian Open” turnīrs florbolā. Ierasti starptautiskais turnīrs šogad Covid-19 ierobežojumu dēļ pulcēja tikai vietējās komandas, bet tas neliedza izvērsties spraigām cīņām trīs dienu garumā. Vīriešu ELITEs grupā triumfēja vietējie FBK “Valmiera” florbolisti.

FBK “Valmiera” klubu turnīrā pārstāvēja trīs komandas – ELITEs grupā startēja vīriešu virslīgā spēlējošā komanda, bet OPEN grupā – divas komandas, kuras tika veidotas no 1.līgā spēlējošās komandas, virslīgas komandas jaunpienācējiem un Valmieras Bērnu Sporta skolas jauniešu komandu pārstāvjiem.

OPEN grupas komandas, pēc četrām aizvadītajām spēlēm katrai, izslēgšanas spēlēm nekvalificējās. ELITEs grupā FBK “Valmiera” pēc vienas uzvaras, viena zaudējuma un vienas neizšķirti nospēlētas spēles grupu turnīrā, ceturtdaļfinālā uzveica SK “Pārgauja” komandu, pusfinālā vietējo komandu derbijā ar 1 punktu pārspēja Rubenes spēlētājus, bet finālā ar 3:0 uzveica “Lielvārde/FatPipe”.

Turnīra simboliskajā izlasē iekļauti divi Valmieras komandas spēlētāji – aizsargs Lauris Alvis Stiprais un uzbrucējs Pāvels Semenovs.

FBK “Valmiera” izsaka pateicību par atbalstu līdzjutējiem, kuriem šoreiz spēļu vērošana klātienē tika liegta. Izrādītais atbalsts sociālajos tīklos un aiz TV ekrāniem bija jūtams! Uz tikšanos jaunajā sezonā!

 

Foto: Ritvars Raits