Jaunumi

Valmieras peldbaseins būs ATVĒRTS no 29. jūnija

Valmieriešu un Valmieras pilsētas viesu bieži uzdotais jautājums “Kad tiks atvērts peldbaseins?” ir atbildēts – Valmieras peldbaseins atsāks darbu pirmdien, 29.jūnijā, ievērojot visus valstī noteiktos drošības ierobežojumus.

Darbu atsāks gan lielais, 25 metru un 8 celiņu peldbaseins, gan Atpūtas zona ar pirtīm, burbuļvannām, bērnu zonu, un arī mazie – peldētapmācības peldbaseini.

Darba laiks VASARAS SEZONĀ (līdz 31.augustam):  

Lielais peldbaseins

Darba dienās 08:00 – 21:00

Sestdienās 09:00 – 21:00

Svētdienās 12:00 – 21:00

 

Atpūtas Zona:

Darba dienās 16:00 – 21:00

Sestdienās un svētdienās 12:00 – 21:00

 

CENRĀDIS līdz 31.augustam paliek nemainīgs, turklāt, viens cenrādis visām nedēļas dienām (arī brīvdienās būs spēkā darba dienu cenas).  No peldbaseina atvēršanās brīža līdz 12.jūlijam (ieskaitot) – atkal atvēršanās ATLAIDES ikvienam – 20% no pamatsummas.

 

GRUPU NODARBĪBAS ūdenī tiks atsāktas nedaudz vēlāk, piedāvājot apmeklētājiem vasaras sezonas nodarbību grafiku. Nodarbības Notikumu zālē jau notiek un ikviens var atsākt sportot ar savu iemīļoto treneri (ieeja un kase Sporta Veselības centrā).

 

ABONEMENTI un DĀVANU KARTES tiks pagarināti par 3 mēnešiem, ņemot vērā laiku, kurā Peldbaseinu komplekss bija slēgts.

 

Priecājoties par satikšanos ar klientiem, Valmieras peldbaseins parūpēsies par konkursiem, pārsteigumiem un draudzīgiem piedāvājumiem ikvienam!

 

Uz tikšanos Valmieras peldbaseinā no 29.jūnija!