Jaunumi

Sajūtu parkā atver Tīklu kubu

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka piedāvājums jau šonedēļ tiek papildināts ar Tīklu kubu drošām un aizraujošām rotaļām bērniem! Tīklu kubs sāks darbu piektdien, 29.maijā no plkst.12:00.

Tīklu kubs ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos. Tīklu kuba stāvus savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem. 3.stāvā atrodas papildus tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem. Kubs pieejams bez vecuma u.c. ierobežojumiem! 30 minūšu atpūta tīklos maksā 4 EUR.

Tīklu kubs šajā nedēļas nogalē pievienosies jau esošajam Sajūtu parka piedāvājumam – Takai kokos. Lai apmeklētāji varētu droši baudīt pastaigu pa koku galotnēm, ieviests jauns darbības princips – apmeklētāji maksā vienu cenu (4 EUR) un iziet vienu pilnu takas apli, kas ir gandrīz divus kilometrus garš un iekļauj četrus nobraucienus pār Gauju.

Apmeklētājiem Sajūtu parkā jāievēro 2 metru distance kā arī citi ierobežojumi, pēc uz zemes un kokos izvietotajām norādēm. Administrācijas telpās drīkst ienākt tikai pēc administratora uzaicinājuma, ne vairāk kā vienas mājsaimniecības vai konkrētās kompānijas pārstāvji. Takā kokos obligāti jālieto cimdi (būs iespējams iegādāties Sajūtu Parka administrācijā, bet var ņemt arī savus). Uz platformas un šķēršļos vienlaicīgi drīkst atrasties tikai viena persona.

Visi drošības noteikumi pieejami mājas lapā: www.sajutuparks.lv

Sajūtu parka pagaidu darba laiks: piektdienas, sestdienas un svētdienas, plkst.12:00 – 19:00. Sliktu laikapstākļu ietekmē (lietus, vēja brāzmas) Sajūtu parks var tikt slēgts.

Tālrunis informācijai: +371 27879242

Uz tikšanos Valmierā, Sajūtu parkā!