Jaunumi Vidzemes čempionāts hokejā

Vecgada hokeja turnīrs 3 līgās, 3X3 un 4X4

Hokeja turnīrus organizē Valmieras Hokeja klubs sadarbībā ar  Vidzemes Olimpisko centru.

Katram turnīra dalībniekam ir jāiepazīstas ar nolikumu un Starptautiskās hokeja federācijas hokeja spēles noteikumiem www.iihf.com vai www.lhf.lv

Papildus informāciju par turnīra norisi var redzēt www.voc.lv  sadaļā ‘’Vidzemes čempionāts hokejā’’ vai saņemt no organizatoru pārstāvja Jāņa Laura,  e-pasts: janis.lauris@voc.lv  vai janislauris@inbox.lv , tel.29111097

Turnīra dalībnieki.

Jebkurš Latvijas vai citas valsts pilsonis , kurš ir sasniedzis 7 gadu vecumu un vecāki  (neierobežoti, līdz pat 70 gadiem), un atbalsta Godīgas spēles principus.

Turnīra spēļu laukums.

Vienlaicīgi uz hokeja laukuma paralēli notiek 2 spēles, divos atdalītos laukumos. Viena laukuma izmēri – zona no apmales līdz zilai līnijai.

Turnīra norises vieta un laiks.

Turnīrs notiek VOC Elektrum ledus hallē , Valmierā , Rīgas ielā 91.

Turnīra datums: 29.12.2019

Spēļu pamatnoteikumi.

Iesācējlīga  2005.-2008.dz.g.(komandas tiek komplektētas pēc  individuālo pieteikumu saņemšanas, lozējot, kurš ar kuru spēlēs).

Spēlē laukumā 4:4. (spēles laiks 2X8 min. netīrā laika, max spēlētāju skaits komandā  – 6)

Prasmju līga-I 2004. dz.g un vecāki –   (komandas tiek komplektētas pēc individuālo pieteikumu saņemšanas , kā arī pēc jau nokomplektētas komandas pieteikuma). Spēlē laukumā 3:3. (spēles laiks 2X8 min. , max spēlētāju skaits komandā – 5)

Prasmju-II jeb alus līga – (komandas tiek komplektētas pēc individuālo pieteikumu saņemšanas , kā arī pēc jau nokomplektētas komandas pieteikuma). Spēlē  laukumā 3:3. (spēles laiks 2X8 min., max spēlētāju skaits komandā  -5).

Visās vecuma grupās – obligāts pilns hokeja ekipējums.

Krekli – organizatori nodrošina ar krekliem iesācējlīgu un komandas, kurām ir vienādas krāsas krekli.
Aizliegts lietot spēka paņēmienus  un šķīlienus jebkurā vecuma grupā.

Spēles notiek ar vārtsargiem, kuri tiek izlozēti pirms turnīra. Ja gadījumā kādā no turnīriem iztrūkst kāds vārtsargs (līgā nav pieteicies neviens  vārtsargs ) spēles notiek uz samazinātiem vārtiem .

Spēles tiesā LHF licencēti tiesneši.

Ja ripa atstāj laukumu , tiesnesis nozīmē iemetienu.

Jebkura pārkāpuma gadījumā tiesnesis nozīmē soda metienu no laukuma centra (uz maziem vārtiem tiek nozīmēts metiens pa tukšiem vārtiem no organizatoru noteiktas atzīmes laukumā).

Reģistrēšanās turnīram.

Komandas  pieteikšanās turnīram jāveic rakstot uz e-pastu:  janislauris@inbox.lv

Reģistrēšanās  29.12. turnīram līdz 27. 12.

Turnīra tabulas un komandas spēļu laiki tiek paziņoti  vienu dienu pirms turnīra sākuma www.voc.lv,  sadaļā Ledus halles noslodze.

Turnīra izspēles kārtība.

Komandas  iesācējlīgā vienā dienā nespēlē vairāk par 3-4 spēlēm  (2X8 min.). Citās līgās max spēļu skaits dienā – 4 (2X8 min.) Ņemot vērā pieteikušos komandu  skaitu , organizatori nosaka spēļu kārtību.
Par uzvaru spēlē – 2 punkti, neizšķirts – 1 punkts, zaudējums spēlē – 0 punkti.

Katrā turnīrā tiek noteikts uzvarētājs (viens katrā līgā).
Ja notiek spēle par vietām un spēles laiks beidzas neizšķirti, tad katra komanda izpilda pa 3 pēcspēles soda metieniem.

Dalības maksa.

Iesācējlīgā10 EUR no personasVeterānu  un prasmju līgā – 15 EUR no personas vienā turnīrā. Dalības maksa samaksājama turnīra dienā organizatoram – sekretariātā – 30 min. pirms spēles.

Sodi un pārkāpumi.

Turnīra organizatoriem  ir tiesības par pārkāpumiem, kuri ir pretrunā  ar šo Nolikumu vai arī traucē citiem turnīra dalībniekiem izmantot tiesības uz sportisku atpūtu , diskvalificēt spēlētāju vai komandu un liegt pieeju sacensību norises vietām.
Par pārkāpumu spēlē tiek nozīmēts soda metiens.

Apbalvošana.
Uzvarētājkomanda katrā līgā tiek apbalvota ar pārsteiguma balvām.

 

Informācija.
Visa informācija par turnīra norisi atrodama www.voc.lv  sadaļā Ledus halles noslodze.