Jaunumi

Pateicība no Dānijas vēstnieces par nometni “OLIMPISKAIS KVANTS”

Jūlijā Valmierā tika aizvadīts unikāls projekts – pirmā Vidzemes un ārvalstu latviešu jauniešu nometne “Olimpiskais kvants”. Nometni organizēja Eiropas Latviešu apvienība, Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes Olimpiskais centrs. Nometni finansēja Izglītības un zinātnes ministrija, Eiropas Latviešu apvienība un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Mēnesi pēc nometnes noslēgšanās, Valmieras pilsētas pašvaldība un citi nometnes organizēšanā iesaistītie ir saņēmuši pateicības vēstuli no Latvijas Republikas vēstnieces Dānijas Karalistē, Aldas Vanagas.

“(..)

Pēc nometnes aprunājoties ar vairākiem jauniešiem, skatoties viņu mirdzošajās acīs un klausoties apņēmības pilnos stāstus, saprotu, ka šī jūlija nedēļa Valmierā viņiem ilgi paliks atmiņā. Tā visiem ir bijusi neaizmirstama un vērtīga pieredze. Jaunieši ar prieku atcerējās dažādos piedzīvojumus, vingrinājumus, uzdevumus, sarunas un  diskusijas. Nenoliedzami nometnē bija pulcējušās interesantas, motivētas un aktīvas jaunas personības. Bet šī Valmieras vasaras skola ir devusi vēl papildus motivāciju – iet, darīt, paveikt un sasniegt vēl vairāk! Klausoties bijušo olimpiešu un citu veiksmīgu valmieriešu pieredzes stāstos, nometnē ir iegūta pārliecība, ka nav tādas atbildes – man nav laika! Tā ir fantastiska atziņa un motivācija jaunam cilvēkam! Un to taču ir svarīgi atcerēties katram no mums! 

(..)”, raksta Latvijas Republikas vēstniece Dānijas Karalistē, Alda Vanaga.

Pateicamies par novērtējumu un pievienojamies ikvienam vārdam – nometne ir ļoti vērtīga iniciatīva un ieguldījums Valmieras un Latvijas nākotnē! Uz tikšanos nākamgad, “Olimpiskajā kvantā 2020”!