Jaunumi

Sajūtu parkā atklāts Valmieras disku golfa laukums

6.augustā, spītējot lietainajiem laikapstākļiem, tika atklāts Valmieras disku golfa laukums, kas papildina Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka aktivitāšu klāstu. Laukuma atklāšanā piedalījās Sajūtu parka, Vidzemes Olimpiskā centra un Latvijas Disku golfa federācijas pārstāvji, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, kuram bija iespēja izdarīt pirmo metienu šajā trasē, oficiāli atklājot tās darbību.

Uz laukuma atklāšanas sacensībām bija ieradies prāvs skaits spēlētāju no Valmieras, Cēsīm, Palsmanes, Rīgas un citiem Latvijas reģioniem. Priecēja arī tie dalībnieki, kuri disku golfu iepriekš nebija spēlējuši, bet bija ieradušies uz sacensībām, lai ar to iepazītos un izmēģinātu savus spēkus.

Visi 38 sacensību dalībnieki tika sadalīti četrās grupās: vīrieši iesācēji un lietpratēji, sievietes iesācējas un lietpratējas. Paredzēts, ka katrā no Valmieras disku golfa laukuma groziem ir nepieciešami trīs metieni, lai raidītu disku grozā. Iekavās norādītais skaitlis apzīmē izdarīto metienu skaitu, kas ir lielāks vai mazāks par noteikto vidējo.

Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus ar sasniegto rezultātu!

Sievietes iesācējas:

1.vieta Indra Mize (+5), 2. vieta Gunita Skare (+6), 3. vieta Deina Mize (+6);

Vīrieši iesācēji:

  1. vieta Aleksandrs Mizis (+1), 2. vieta Toms Cers (+2), 3. vieta Jānis Matīss (+4);

Sievietes lietpratējas:

  1. vieta Krista Kozulāne (-3), 2. vieta Liene Krastiņa (0), 3. vieta Monta Ārste (+1);

Vīrieši lietpratēji:

  1. vieta Ingemārs Stalšāns (-4), 2. vieta Juris Čeičs (-3), 3. vieta Gints Mucenieks (-2)

Turpmāk ikvienam ir iespēja bez maksas izmantot Valmieras disku golfa laukumu, iepriekš noskenējot QR kodu, kas atrodas uz izmetienu zīmēm un laukuma kartes. Tiem, kuriem savu disku vēl nav, ir iespēja tos iznomāt Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka administrācijā, Jāņa Daliņa ielā 2, Valmierā.

Valmieras disku golfa laukums ir pagaidu laukums, kas darbosies līdz 2020.gada  pavasarim. Pēc tam tiks izskatīta iespēja Valmierā ierīkot pastāvīgo 18 grozu disku golfa laukumu, kurā rīkot gan vietēja mēroga, gan starptautiskās sacensības.

Disku golfa laukums ir tapis sadarbojoties Latvijas Disku golfa federācijai, Aktīva dzīvesveida klubam “Savējais” un disku golfa entuziastiem no Valmieras un Cēsīm, kā arī pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldības, Vidzemes Olimpiskā centra un Sajūtu parka atbalstam.

Interesentiem, kuri vēlas iegūt plašāku informāciju par disku golfu vai treniņiem Valmierā un Latvijā, piedāvājam apmeklēt disku golfa kluba “Savējais” un Latvijas Disku golfa federācijas Facebook lapas.