Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

Sākta „Maģisko sajūtu nakts 2019” biļešu tirdzniecība

Sestdien, 4.maijā Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā norisināsies “Maģisko sajūtu nakts 2019” – pasākums, kurā dabas burvība mīsies ar mākslu un vasarai modīsies Gaujas Stāvie krasti un Sajūtu parks. Ir sākta biļešu tirdzniecība portālos ww.voc.lv, www.bezrindas.lv, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra kasēs – Rīgas ielā 91, Valmierā (VOC un Valmieras Peldbaseina kasēs), Jāņa Daliņa ielā 2 (Sajūtu parka kasē).

Vasaras pasākumu sezona Valmierā tiks atklāta 4. maijā Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, kur norisināsies “Maģisko sajūtu nakts 2019”. Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja trīs stundu garumā baudīt skaņu, krāsu, gaismu un garšu simfoniju. Apmeklētāji, pastaigājoties vakara krēslā, varēs saklausīt muzikantus kokos, doties uz maģisko vietu – Aizspoguliju, brīvdabas koncerta vietām un brīvdabas teātri, vērot sapņu burātājus, meža būtnes, gaismu, krāsu un uguns saspēles maģisko burvību.

“Maģisko sajūtu naktī” muzicēs grupa “Laika suns” un dziedātāja Endija Aleksandra, kā arī muzikanti kokos no Yamahas mūzikas skolas un Valmieras mūzikas skolas, meiteņu muzikālā grupa “Brangules” un instrumentālais ansamblis “The Saviors”. Par garšām pasākumā rūpēsies restorāna Čarlstons, Bao Bun un OZO restorāna pavāri, Vīnkalnu picērija, EKLĒRNĪCA (Raunas dārzs), Naukšēnu vīns, City coffee, Smart coffee. Pastaigājoties pa maģisko mežu, dabas burvību paspilgtinās sveču ābeles un neona mežs, kas Gaujas stāvo krastu Sajūtu parku piepildīs ar gaismu. Mežā rotaļāsies meža zvēri, bet uz ūdens darbosies sapņu burātāji. Maģiskas sajūtas uzplaiksnīs arī vakara noslēgumā, kad virs Gaujas spoži uzmirdzēs debesis.

Pirmās biļetes līdz 9.aprīlim pieejamas par pazeminātu cenu – 8 eiro. No 10.aprīļa biļešu cena – 10 eiro, bet pasākuma norises dienā 4.maijā – 13 eiro.

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) un personām ar invaliditāti ieeja bez maksas.

Iegādājies biļetes šeit: https://www.voc.lv/sajutu-nakts-bilesu-iegade/  vai Vidzemes Olimpiskā centra kasēs – Rīgas ielā 91, Valmierā (VOC un Valmieras Peldbaseina kasēs), Jāņa Daliņa ielā 2 (Sajūtu parka kasē).

Uzzini vairāk: https://www.facebook.com/events/416611602244872/

Pasākuma laikā tiks veikta fotogrāfēšana/filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes vajadzībām.