Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Vidzemes Fitnesa dienā Sporta Veselības centrā – aktivitātes bērniem un īpaši estētikas piedāvājumi

Vidzemes Fitnesa dienas ietvaros Sporta Veselības centrā (Valmieras peldbaseina ēkas 1.stāvā) norisināsies aktivitātes bērniem, uztura speciālista lekcijas, kā arī tiks piedāvāti vairāki ķermeņa estētikas pakalpojumi par īpašām cenām.

KIDS ATHLETICS aktivitātes, kuras norisināsies Sporta Veselības centra fizioterapeitu uzraudzībā, nāk no Latvijas Vieglatlētikas savienības programmas “Bērnu vieglatlētika”.  Šīs aktivitātes interesantā un bērniem saprotamā veidā ļauj izprast vieglatlētikas pamatdisciplīnas – skriešanu, lekšanu un mešanu – jebkurā vietā (stadions, rotaļlaukums, sporta zāle, u.c.), kā arī attīsta bērnu vispārējo fizisko attīstību. Programmas ietvaros izstrādāts īpašs inventārs, kas palīdz bērniem apgūt pareizus kustību pamatus.

Fizioterapeits un uztura speciālists Uldis Sproģis plkst.13:00, 14:00, 15:30 un 16:30 stāstīs par pareizu uzturu pirms un pēc treniņiem, kā arī par specifiskajām diētām (keto, fasting, low carb, low calorie u.c.).

Īpašie piedāvājumi ķermeņa estētikas pakalpojumiem:

Vakuummasāža sprandai 15 min 6 EUR
Vakuummasāža mugurai 20 min 10 EUR
Vakuummasāža vēderam 30 min 9 EUR
Galvas ekspresmasāža 15 min 6 EUR
Galvas + sprandas masāža 30 min 12 Eur

Gan solārijam, gan vibrotreniņam vai abiem reizē Vidzemes Fitnesa dienas ietvaros – 30 % atlaide!

Sestdien, 26.janvārī no plkst.13:00 līdz 17:00 Vidzemes Olimpiskā centra kompleksā un Valmieras peldbaseina ēkā notiks fitnesa pasākums kustību entuziastiem – Vidzemes fitnesa diena 2019. Pēc viena gada pauzes pasākums atgriežas jaunā līmenī – vienlaicīgi sportiskās aktivitātes norisināsies četrās dažādās norises vietās viena sporta kompleksa ietvaros.

Vidzemes fitnesa dienu organizē Vidzemes Olimpiskais centrs, sadarbībā ar Valmieras peldbaseinu, VOC Atlētikas zāli un Sporta Veselības centru. Pasākumu atbalsta: Valmieras sporta klubi Tuff Stuff un Valmiera Fitness, SIA „NAUKŠĒNI”, Augļu serviss, Muesli Graci, Oriflame, Ice power un Fysioline.