Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Vidzemes Fitnesa diena 2019 – aktivitātes Fitnesa zālē

Sestdien, 26.janvārī no plkst.13:00 līdz 17:00 Vidzemes Olimpiskā centra kompleksā un Valmieras peldbaseina ēkā notiks fitnesa pasākums kustību entuziastiem – Vidzemes fitnesa diena 2019. Pēc viena gada pauzes pasākums atgriežas jaunā līmenī – vienlaicīgi sportiskās aktivitātes norisināsies četrās dažādās norises vietās viena sporta kompleksa ietvaros.

 Pasākuma centrālās aktivitātes notiks Valmieras peldbaseina ēkas 1.stāva zālē – fitnesa zālē, kur vienotā plūsmā norisināsies gan augstākas, gan zemākas intensitātes nodarbības dažādu treneru vadībā.

13:00 – 13:20 WARM UP-MOBILITY, Daniela Kupriša

Ķermeņa iesildīšana un sagatavošanai gaidāmajai slodzei.

13:20 – 13:50 un 15:30 – 16:00 KAMIBO, Alīna Silicka

KamiBo paver jaunas iespējas grupu treniņnodarbībās, atklājot Tālo austrumu cīņas mākslas jaunā un atlētiskā dimensijā! KamiBo ietver četru posmu attīstību, kas tevī atmodinās dažādus emocionālos impulsus! Sākot no ķermeņa un gara mobilizēšanas pirmajā, “Qi posmā”, atraktīvā un eksplozīvā “Cīnītāja posma”, patīkamā “Showdown” jeb atslodzes posma līdz noslēdzošajam refleksijas posmam, kas ļaus tev atgūt iekšēju mieru un smelties papildu enerģiju. Šis unikālais treniņš ļaus tev pilnīgi citādāk uztvert savu ķermeni un garu, ievērojot Āzijas cīņas mākslas principus.

13:50 – 14:20 un 16:00 – 16:30 CAPO FIT Kristaps Šeļegovskis               

Izmantojot brazīļu cīņas mākslas Capoeira pamatelementus un apvienojot to ar fitnesu, ir radusies vēl nebijuša, aizraujoša un visu ķermeni attīstoša nodarbība. CapoFit nodarbības laikā tiek nodarbināti visa ķermeņa muskuļi, uzsvaru liekot uz izturību, spēku, lokanību, reakciju un līdzsvaru! Nodarbību motivējošāku padara fonā skanošie brazīļu ritmi.

14:20 – 14:50 ATHLETIC FLOW, Alīna Silicka

Kombinēts HIIT un Yoga Flow treniņš. Augstas intensitātes intervāla treniņa daļa trenē izturību, ceļot sirdsritma frekvenci augšā un treniņa otrā daļa Flow, caur kontrolētu spēku un elpošanu attīsta mobilitāti un stabilitāti. Veiksmīgi kombinēts kardiovaskulārais treniņš, vispārējā ķermeņa tonizēšana un fokusēšanās uz mobilitāti, līdzsvaru un lokanību ļauj uzlabot izturību un iekšējo spēku.

14:50 – 15:10 un 16:30 – 17:00 STRETCH RELAX, Ginta Kalniņa

Patīkama atslābināšanās un laba garastāvokļa garants pēc garas darba dienas. Vingrojumi sasprindzinātiem muskuļiem un nogurušam prātam.

 

Vidzemes Fitnesa diena notiks Valmierā, Rīgas ielā 91, kur atrodas nesen paplašinātais Vidzemes Olimpiskā centra sporta komplekss. Trīs pasākuma daļas notiks Valmieras Peldbaseina ēkā, bet Atlētikas zāle atrodas turpat blakus esošajā Vidzemes Olimpiskā centra galvenajā ēkā. Pasākuma plāns būs izstrādāts tā, lai apmeklētāji varētu ērti apmeklēt vairākas sev interesējošās aktivitātes.

Ieejas maksa pasākumā – 10 eiro, bērniem un skolēniem – 5 eiro.

Plašāka informācija par notikumu pieejama https://www.voc.lv/vidzemes-fitnesa-diena/

Vidzemes fitnesa dienu organizē Vidzemes Olimpiskais centrs, sadarbībā ar Valmieras peldbaseinu, VOC Atlētikas zāli un Sporta Veselības centru. Pasākumu atbalsta: Valmieras sporta klubi Tuff Stuff un Valmiera Fitness, SIA „NAUKŠĒNI”, Augļu serviss, Oriflame, Ice power un Fysioline.