Jaunumi

Vingrošana veselības uzlabošanai Vidzemes Olimpiskajā centrā

Trešdienās plkst.18:00 Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zālē notiek zemas intensitātes nodarbības “Veselības vingrošana”, kur uzsvars tiek vērsts uz veselības uzlabošanu un nostiprināšanu, īpaši trenējot tādas problēmzonas kā muguru, sprandas daļu, locītavas un citas. Nodarbības lieliski piemērotas senioriem un personām, kuras kādu laiku nav nodarbojušās ar fiziskajām aktivitātēm un vēlas sākt sportot pakāpeniski.

Veselības vingrošana ir zemas intensitātes nodarbība kurā ar dažāda inventāra palīdzību (bumbas, nūjas, hantelītes, gumijas) tiek veikti gan dinamiskie, gan statiskie vingrojumi, kas nostiprina ne tikai ķermeņa korseti, kas uzlabo un nodrošina mugurkaula segmentu stabilitāti, bet arī galvenās muskuļu grupas, stabilizē locītavas, mazina muskuļu disbalansu, atvieglo locītavu sāpes. Visi izmantotie vingrojumi ir gan droši un efektīvi veselības profilaksei un ārstēšanai, gan uzlabo ķermeņa vispārējo fizisko sagatavotību, kas vajadzīga ne tikai sportā, bet arī ikdienas dzīvē.

Uz veselības vingrošanas nodarbībām aicināti ne tikai cilvēki, kuri jau saskārušies ar mugurkaula vai locītavu problēmām, bet arī tie, kas vēlas laikus novērst potenciālās mugurkaula un locītavu problēmas. Piemērota dažādiem vecumiem un fiziskās sagatavotības līmeņiem.

Pieteikšanās nodarbībām, zvanot pa tālruni +371 64220660. Informācija par citiem nodarbību laikiem: https://www.voc.lv/atletikas-zale/