Jaunumi

No 3.septembra VOC Atlētikas zālē jauns nodarbību grafiks!

Ar pirmdienu, 3.septembri Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zālē, Rīgas ielā 91, stājas spēkā jaunais nodarbību grafiks Vingrošanas zāles grupu nodarbībām. VOC treneru komandu papildina jauna trenere – Guna Lūsiņa un piedāvājums tiek papildināts ar trim jauniem nodarbību veidiem – MomyFit, Body Shape Toning un Veselības vingrošanu.

Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zāle apmeklētājiem piedāvā gan individuālās nodarbības trenažieru zālē, gan grupu nodarbības vingrošanas zālē. Vingrošanas zālē strādā četri treneri, kuri piedāvā deviņu dažādu veidu nodarbības.

Šīs sezonas viens no jaunievedumiem ir Veselības vingrošana – zemas intensitātes nodarbība vispusīgai veselības uzlabošanai. Veselības vingrošana piemērota dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa sportotājiem. Nodarbības notiks trešdienās plkst.18:00, trenere – Katrīna Betija Šilkina.

Treneru komandai pievienojas Guna Lūsiņa, kura uz Vidzemes Olimpisko centru atved, iespējams, mīļāko nodarbību veidu – MomyFit, kuras apmeklē jaunās māmiņas ar mazuļiem. Nodarbību mērķis ir pulcēt un motivēt jaunās māmiņas, uzlabot veselību, kā arī atgūt izturību un fizisko formu ne tikai pēc dzemdībām, bet arī ikdienā. MomyFit notiks pirmdienās un ceturtdienās, plkst.11:00.

Jaunā trenere Guna Lūsiņa vadīs nodarbības ne vien jaunajām māmiņām, bet arī ikvienam citam sportotgribētājam – pirmdienās un piektdienās plkst.18:30, Body Shape Toning. BST treniņu mērķis ir palielināt muskuļu tonusu, veidot ķermeņa reljefu, kā arī attīstīt izturību. Tiek izmantotas dažādas treniņu metodes, vingrinājumi ar personīgo svaru, kā arī inventāru.

Informācija par pārējiem nodarbību veidiem, laikiem, treneriem un cenām pieejama www.voc.lv/atletikas-zale/. Pieteikšanās uz nodarbībām, zvanot pa tālruni + 64220660.