Jaunumi

Sāksies ikgadējā bērnu un jauniešu basketbola turnīra “Valmiera Summer Cup” otrais posms

Otrdien, 28.augustā, Valmierā sāksies ikgadējā bērnu un jauniešu basketbola turnīra “Valmiera Summer Cup” otrais posms. No 28.-30.augustam Vidzemes Olimpiskajā centrā un Valmieras Sākumskolas sporta zālē uz basketbola laukumiem sacentīsies puiši, kuri dzimuši 2004-2007.gadā, četrās vecumu grupās. Dalību turnīrā pieteikušas četras Valmieras un 24 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Valmiera Summer Cup basketbola turnīrs šogad pirmo reizi norisinās divos posmos. Pirmais posms norisinājās no 16.-18.augustam un tajā piedalījās 11 meiteņu komandas no Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas. Turnīra pirmajā posmā startēja meitenes, kuras dzimušas 2006.-2008.gadā, čempiona titulus izcīnot igaunietēm no Tiit Soku KK/SK Nord un latvietēm no Rīgas 3.BJSS. Otrais turnīra posms norisināsies gan Vidzemes Olimpiskajā centrā, gan Valmieras sākumskolas sporta zālē, kur par čempiona tituliem puiši sacentīsies četrās vecumu grupās. Trīs dienu garumā, no 28.-30.augustam tiks izspēlētas 70 spēles.

Bērnu un jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup” ir pirmssezonas turnīrs, kurā jaunajiem basketbolistiem un treneriem iespējams pārbaudīt sevis uzkrāto pieredzi vasaras sagatavošanās posmā starptautiskā gaisotnē. Pirmais šī projekta turnīrs Valmierā norisinājās jau 2015.gadā, pie sevis pulcējot 19 komandas no septiņām valstīm. Interese par turnīriem iepriekšējos gados bijusi starptautiska, ik gadu Valmierā uzņemot komandas no Baltijas, Skandināvijas un citām Eiropas valstīm.

Turnīra aktualitātēm iespējams sekot oficiālajā mājaslapā www.valmierasummercup.com , kā arī turnīra Facebook lapā www.facebook.com/ValmieraSummerCup.

Bērnu un jauniešu basketbola turnīru “Valmiera Summer Cup” norisi atbalsta Valmieras Bērnu sporta skola, Valmieras pilsētas pašvaldība, Vidzemes Olimpiskais centrs un sporta organizācija “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”.

Informāciju sagatavoja:
Austra Dambrova
Turnīra “Valmiera Summer Cup”
Sabiedrisko attiecību speciāliste