Jaunumi Piedzīvojumu virpulī

2018.gada vasaras nometnes “Piedzīvojumu virpulī” noslēgušās

Arī šovasar Vidzemes Olimpiskā centra radošā komanda piedāvāja sportisku aktivitāšu pilnas radošās nometnes “Piedzīvojumu virpulī”. Divas nedēļas vairākas bērnu grupas izbaudīja aktivitātes svaigā gaisā, apguva dabas aizsardzības principus un iepazinās ar dažādiem sporta veidiem.

Šī gada nometņu galvenais mērķis bija nodrošināt bērniem saturīgu, drošu un izglītojošu brīvā laika pavadīšanu, pievēršoties sportiskām aktivitātēm, veidojot pareizu izpratni par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī mācot saudzīgi izturēties pret vidi sev apkārt. Nometnes laikā dalībnieki iepazina Vidzemes Olimpisko centru, Sajūtu parku, Daliņu pludmali, kā arī citas sporta un aktīvās atpūtas bāzes Valmieras tuvumā. “Piedzīvojumu virpulī 2018” dalībnieki veica interaktīvus uzdevumus grupās, devās vides izziņas pārgājienos, apguva dažādus sporta veidus. Pie nometņu dalībniekiem viesojās Latvijas vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs ar programmu “Kids Athletics”, “Golfa akadēmijas” pārstāvji no “Avotiem” un Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” pedagogi.

Paldies visiem “Piedzīvojumu virpuļa” dalībniekiem! Uz tikšanos nākamgad!

Aktīvās atpūtas dienas nometnes “Piedzīvojumu virpulī  organizē Nodibinājums “Valmieras sporta klubs” sadarbībā ar Vidzemes Olimpisko centru. Nometnes tika īstenotas, pateicoties arī Valmieras pilsētas pašvaldības finansiālajam atbalstam.