Jaunumi

Sajūtu parkā jūnijā notiks pastaigas ar zirgiem, picu cepšana un pastaigas pa sniegu

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks jaunajā vasaras sezonā apmeklētājiem piedāvās daudz un dažādus pasākumus, papildus jau ierastajiem piedāvājumiem – pastaigām pa Baskāju taku vai pa koku galotnēm Takā kokos. Jūnijā notiks pastaigas ar zirgiem, pastaigas pa sniega taku, itāļu picu cepšana, kā arī stāstu un pasaku vakars ar stāstnieci.

No 14.jūnija katru ceturtdienu 17:00 – 19:00 Sajūtu parkā notiks izjādes ar zirgiem un ponijiem no “Valmiermuižas stallis”. Šis pakalpojums apmeklētājiem izmaksās 2 eiro par vienu pastaigu.

17.un 30.jūnijā pie Sajūtu parka Atpūtas kompleksa ikvienam būs iespēja pašam izcept un baudīt gardu itāļu picu. Papildini pastaigu pa Baskāju taku vai atgūsti enerģiju pēc Takas kokos pievārēšanas kopā ar picu meistariem no “Vīnkalniem”! Picu cepšana ir maksas pakalpojums, informācija par samaksu būs pieejama pasākumu norises vietā, atkarībā no izvēlētā picas veida.

21.jūnijā Sajūtu parks aicina ikvienu ņemt līdzi savu plediņu un pretodu līdzekli, un doties uz Simtgades koku galeriju, kur notiks stāstu un pasaku vakars kopā ar stāstnieci. Lai gan uz pasakām īpaši tiek aicināti mazie klausītāji, stāsti turpinājumā paredzēti dažāda vecuma apmeklētājiem.

30.jūnijā Baskāju takas apmeklētājiem tiks sagādāts īpašs pārsteigums – taka sāksies ar Sniega posmu! Īsts sniegs vasaras vidū ir viens no Sajūtu parka īpašajiem piedāvājumiem, ko nekur citur nav bijis iespējams piedzīvot.

Lai nepalaistu garām aizraujošos notikumus Sajūtu parkā, seko līdzi informācijai Sajūtu parka Facebook lapā, kā arī www.voc.lv kalendārā.

Uz tikšanos Sajūtu parkā!