Jaunumi

“Valmieras HK/BSS” izcīna zeltu hokeja turnīrā U-13 komandām “Spring Cup 2018”

No 4. līdz 6. maijam Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās starptautisks hokeja turnīrs “Spring Cup” U-13 vecuma grupā. Turnīrā piedalījās komanda no Somijas “JHT Kalajoki”, kā arī vairākas Latvijas komandas – “Brocēnu NBJSS”, “Ogre juniors” un vietējā komanda – “Valmieras HK/BSS”.

Turnīra sākumā vietu sadalījums tika noteikts pēc iegūtajiem punktiem. Pārliecinošu punktu pārsvaru ieguva ’’Brocēnu NBJSS” komanda, kura guva uzvaras visās spēles. Sacenšoties ”Valmieras HK/BSS” un “Brocēnu NBJSS”, ar rezultātu 7:1 uzvaru izcīnīja “Brocēnu NBJSS”, savukārt  sīvā cīņā ar “Ogre juniors” komandu uzvaru ieguva “JHT Kalajoki” (rezultāts 4:1), tādējādi nodrošinot vietu finālā ”Valmieras HK/BSS” komandai.

Turnīra otrajā dienā tika aizvadītas spēles par bronzas un zelta medaļām.  Pusfinālā par bronzas medaļām cīnījās  “Ogre juniors” un “JHT Kalojoki”. Spēles papildlaikā ar rezultātu 5:4 uzvaru guva “Ogre juniors” komanda. Fināla spēlē par zelta medaļām nūjas krustoja “Brocēnu NBJSS” un mājinieki “Valmieras HK/BSS”. Uzvaru ieguva “Valmieras HK/BSS” (rezultāts 4:3).

Turnīra kopvērtējumā zelta medaļas izcīnīja mājinieki “Valmieras HK/BSS”, otrajā vietā – “Brocēnu NBJSS”, savukārt pie bronzas medaļām tika – “Ogre juniors”. Ceturtā vieta palika viesiem no Somijas “JHT Kalojoki”.

Turnīru organizēja Valmieras hokeja klubs sadarbībā ar SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” un Valmieras Bērnu Sporta skolu. Atbalstītāji: hokejam.lv, A.Zariņa zīmogu fabrika un Valmieras pilsētas pašvaldība.

  

Informāciju sagatavoja:

Simona Bitka

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” praktikante