Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

“Maģisko sajūtu naktī” tiks atvēlēta īpaša vieta gardēžiem

Sestdien, 5. maijā Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā notiks jau tradicionālais Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko saspēli dabā. Nozīmīga loma šajā pasākumā tiks atvēlēta arī garšu meistariem – “Maģisko sajūtu nakts” apmeklētājiem būs pieejami dažādu ēdinātāju piedāvātie gardumi.

 

Vairākās vietās visā pasākuma norises teritorijā atradīsies ēdinātāji. “Vīnkalnu Ceļojošā Picērija” piedāvās autentisku itāliešu picu, kāda ir raksturīga Umbrijas reģionam. Restorāns OZO piedāvās ēdienkarti, kura ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Kā pierādījās pasākumā “Vasarai ziemā būt”, arī Valmierā ļoti iecienīti ir sen zināmie, gaisīgie gardumi – eklēri, ko piedāvā “EKLĒRNĪCA”. Papildus viņu gardajiem eklēriem, “Maģisko sajūtu naktī” būs pieejams arī jaunums, kas var būt kā uzkoda, salāti vai pamatēdiens – POKIJS – veselīga maltīte havajiešu gaumē.

“Maģisko sajūtu nakts” apmeklētāji varēs baudīt gan ierastus, gan jaunus gardumus. No ierastajiem dalībniekiem arī šogad apmeklētājus lutinās “Franču pankūkas” un “Naukšēnu vīna darītava”, bet no vēl nebijušajiem – “Taivānas maizītes BAO +” – Latvijā pavisam jauns street food ēdiens, kurš jau labu laiku ir iekarojis visu Eiropu un atceļojis no Taivānas. Siltie dzērieni būs pieejami no “City Coffee” un “SmartCoffee”, bet ierastos masu pasākumu gardumus piedāvās “Ilvars Ieroči”. Kā redzams, 5.maija pasākumā būs padomāts par dažādu gaumju gardēžiem! Nāc nobaudīt!

No 28.aprīļa līdz 4.maijam biļešu cena – 7 eiro, cena pasākuma dienā – 10 eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem un cilvēkiem ar speciālām vajadzībām ieeja bez maksas. “Maģisko sajūtu nakts 2018” sākums plkst.21:00, ieeja pasākumā no plkst. 20:30.