Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

“Maģisko sajūtu naktī” uzstāsies Ēriks Upenieks ar koncertprogrammu “Visuma Skaņa”

Sestdien, 5. maijā Valmierā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā notiks jau tradicionālais Sajūtu parka vasaras sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko saspēli dabā.  Viens no “Maģisko sajūtu nakts 2018” galvenajiem mūziķiem būs Ēriks Upenieks ar īpašo koncertprogrammu “Visuma Skaņa”.

Pirmo reizi “Maģisko sajūtu naktī’’ mūzikas skanējumu papildinās vizuālie materiāli – būs dzirdamas ne tikai Ērika Upenieka ierakstītas Latvijas dabas skaņas, kas vijas ar skaistu ģitārspēli, bet uz brīvdabas ekrāniem redzami arī paša mākslinieka uzņemtie Latvijas dabas skati. “Tā ir mana dāvana Latvijai un Latvijas sabiedrībai simtgadē,” pauž ģitārists.

Koncertprogrammā nebūs dzirdams šablonisks un ierasts mūzikas aranžējums un uzbūve, kas parasti dzirdami mūsdienu estrādes un populārajā mūzikā. Šis būs īpašs mirklis tagadnē, kad katrs varēs koncertu beidzot nevērtēt, bet gan apstāties, un izjust savu esamību, padomāt par to, par ko nav bijis laika padomāt ikdienā, iespējams arī rast atbildes uz daudziem jautājumiem un izbaudīt skaisto Latvijas dabu.

Ēriks Upenieks ar īpašo koncertprogrammu “Visuma Skaņa” uzstāsies Sajūtu parkā pie Simtgades koku galerijas. Kā iepriekš ziņots, par muzikālo noformējumu “Maģisko sajūtu naktī” Daliņu pludmalē rūpēsies valmieriešu iecienītā grupa “Age of Stones”. Arī šogad netiks aizmirsts par pārsteidzošu uzstāšanās veidu – muzikantiem kokos, kas ir raksturīgi tikai Sajūtu Parkam un nav novērots nekur citur Latvijā.

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā, līdz 27.aprīlim – 7 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem – 5 eiro. No 28.aprīļa līdz 4.maijam biļešu cena – 7 eiro, cena pasākuma dienā – 10 eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem un personām ar speciālām vajadzībām ieeja bez maksas. Biļešu iegāde ŠEIT, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra kasēs.

“Maģisko sajūtu nakts 2018” sākums plkst.21:00, ieeja pasākumā no plkst. 20:30.