Jaunumi Zelta Ripa

Bērnu hokeja turnīra “Zelta ripa” 4.sezonā uzvar Matīšu pamatskola

Otrdien, 17.aprīlī Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē noslēdzās tradicionālās “Zelta ripas” sacensības Vidzemes reģiona skolu komandām. Sacensību ceturtajā gadā 12 komandu konkurencē uzvaras laurus plūca Matīšu pamatskolas komanda.

Turnīra piecās nedēļās skolēnu komandas izspēlēja spēles grupu ietvaros un noskaidroja spēcīgākās komandas grupās, kuras, savukārt, sacentās par vietām. Par 3.vietu cīnījās Mālpils novada vidusskolas un Raunas vidusskolas komandas, bet finālā nūjas krustoja Strenču novada vidusskola un Matīšu pamatskola.

Vietu sadalījums “Zelta ripas” 4.sezonā:

 1. Matīšu pamatskola
 2. Strenču novada vidusskola
 3. Mālpils novada vidusskola
 4. Raunas vidusskola
 5. Valmieras sākumskola
 6. Pāles pamatskola
 7. Vijciema pamatskola
 8. Rencēnu pamatskola
 9. Valmieras Viestura vidusskola
 10. Cēsu 2.pamatskola
 11. Ozoliņa Apes vidusskola
 12. Valmieras Pārgaujas sākumskola

Plašāka informācija par “Zelta ripa” turnīru atrodama šeit: https://www.voc.lv/zeltaripa/

Hokeja turnīrs “Zelta ripa” ir paredzēts skolēniem, kuri netrenējas hokejā. Hokeja turnīra mērķis ir popularizēt un attīstīt bērnu hokeju Vidzemē, noskaidrojot reģiona labāko skolu komandu. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošina bērnus ar pilnu hokeja ekipējumu (t.sk. nūjas), kā arī izskaidro turnīra dalībniekiem spēles noteikumus un nodrošina turnīru ar tiesnešiem, medicīnisko personālu. Lai turnīra norise būtu godīga, „Zelta ripa” sacensībās nedrīkst piedalīties sporta skolu un hokeja klubu audzēkņi, kas trenējas specializētajās hokeja programmās. Sacensību dalībniekiem pirms pirmajām spēlēm tiek demonstrēti un sniegti ieteikumi pareizai hokeja ekipējuma uzvilkšanai.

Pusfināla spēļu foto: https://failiem.lv/u/wnhejty6#_

Finālspēļu foto: https://failiem.lv/u/ps36jpgv#_

Apbalvošanas foto: https://failiem.lv/u/gzfaycd7#_

FOTO: Edgars Vaivads

Izmantojot šos foto, noteikti jāizmanto atsauce uz voc.lv un jānorāda foto autors.