Jaunumi Vasarai ziemā būt

“Vasarai ziemā būt” programma

Jau šajā nedēļas nogalē Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks vēl nebijis pasākums – Latvijas skaņu un garšu notikums ”Vasarai ziemā būt”Tajā uzstāsies populāri mūziķi, gatavos iecienīti šefpavāri un konditori un ikviena vecuma apmeklētājam būs iespēja iesaistīties dažādās vasarīgās aktivitātēs, kopumā gūstot pilnvērtīgu vasaras festivāla sajūtu.

Iepazīsties ar pasākuma programmu un tiekamies ”vasarā” – 10.martā Valmierā! Biļetes iepriekšpārdošanā ŠEIT un Vidzemes Olimpiskā centra kasēs.

Vairāk par pasākumu ŠEIT.

 

Pasākuma “Vasarai ziemā būt” laikā Vidzemes Olimpiskā centra universālā zāle pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Vasarīgas mūzikas pavadībā pasākuma apmeklētājiem būs iespējams atpūsties vairākās vasarīgās noskaņās iekārtotās atpūtas zonās un baudīt dažādus gastronomijas meistardarbus. Par muzikālo noformējumu parūpēsies vairāki Latvijā pazīstami mūziķi un grupas, bet ar Latvijas vasaras garšu meistardarbiem cienās gardēžu pasaulē atzīti meistari un uzņēmumi, kuri augstu vērtē Latvijas garšu buķetes.

Par muzikālo noformējumu “Vasarai ziemā būt” pasākumā gādās mūziķis Goran Gora, Latvijas pirmā X-faktora uzvarētājs Arturs Gruzdiņš, grupa “Electric Elza” un muzikālā apvienība “Riga Reggae” (RR), kurā muzicē pazīstamie mūziķi Horens Stalbe un Ints “Speiss” Ķergalvis. Gardēžu zonā rosīsies un ar Latvijas vasaras garšu meistardarbiem pasākuma apmeklētājus cienās restorāna “Valtera restorāns” saimnieks un šefpavārs Valters Zirdziņš, topošā restorāna “KEST” līdzīpašnieks un šefpavārs Māris Jansons, titula ‘Labākais pavārs 2015’ ieguvēja, konditore Ina Poliščenko, augstu popularitāti guvusī “EKLĒRNĪCA” un vietējie garšu meistari “Valmiermuižas alus’’.

Pasākuma atpūtas zonā atradīsies vairākas vasarīgas aktivitātes – būs iekārtoti stilizēti rapšu lauki un Sajūtu Parka baskāju taka. Uz Vidzemes Olimpisko centru atceļos īsta buru laiva no ‘’Vidzemes Laivas’’, turpat netālu arī vieta vasarīgiem draugu foto un aktivitātes gan lieliem, gan maziem Studijas ”Jump In” lielo bumbiņu baseinā.

Satiksimies ‘’vasarā’’, 10.martā Valmierā!