Jaunumi

Vidzemes Olimpiskā centra fizioterapeiti prezentē jaunu, inovatīvu terapijas metodi

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Sporta veselības centra fizioterapeiti ir papildinājuši savu piedāvājumu klāstu un turpmāk piedāvās jaunu terapijas metodi – funkcionālo magnētisko stimulāciju (FMS). Šāda veida terapijas aprīkojums Vidzemē iepriekš nav bijis pieejams. Piektdien, 17.novembrī FMS metodi daļai Vidzemes reģiona ārstu un fizioterapeitu prezentēja fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Ilze Hāznere.

“Latvijā pavisam nesen kļuvusi pieejama jauna terapijas metode – funkcionālā magnētiskā stimulācija, kas sniedz labu efektu dažādu veselības problēmu, tostarp visai izplatītās urīna nesaturēšanas gadījumos. Viena no lielām šīs terapijas priekšrocībām ir muskuļu stimulācijas iespēja bez tieša kontakta ar ādu. Šo terapiju izmanto arī sportistiem pēc traumām, pacientiem pēc operācijām brūču dzīšanas paātrināšanai, sāpju mazināšanai, muskuļu un nervu atrofijas mazināšanai un profilaksei, muskuļu spazmu novēršanai, artrītu terapijā, seksuālās veselības uzlabošanai un vēl daudzos citos gadījumos,’’ par jauno terapijas metodi stāsta Vidzemes Olimpiskā centra Sporta veselības centra vadītāja Elīna Mičule Bikauniece.

17.novembrī notikušajā seminārā, ko vadīja fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Ilze Hāznere, tika prezentēta lokālo FMS aplikatoru pielietošana kaulu locītavu sistēmas, muskulatūras un mugurkaula problēmu terapijai, kā arī FMS krēsla pielietošana iegurņa zonas problēmu ārstēšanai. Medicīnas nozares pārstāvjiem, kā arī citiem interesentiem, kuriem nebija iespēja piedalīties seminārā, bet ir vēlme uzzināt vairāk par SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Sporta veselības centra piedāvāto FMS terapiju un ar to saistītajām pieejamajām iekārtām, iepazīstināšana ar šo metodi turpināsies pēc pieprasījuma, tāpēc droši rakstiet uz info@voc.lv un ar Jums sazināsies personīgi par iespējamo tikšanos.

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” Sporta veselības centrs šobrīd darbojas Vidzemes Olimpiskā centra telpās, Rīgas ielā 91, bet pēc peldbaseina ēkas pabeigšanas pārcelsies uz peldbaseina telpām.