Jaunumi

Ar 4 uzvarām 5 mājas spēlēs pēc kārtas FBK “Valmiera” sezonas sākumā nonāk līderpozīcijā

Svētdien, 8.oktobrī ar uzvaru pār Cēsu “Lekringu” Valmieras florbolisti noslēdza sezonas sākumā kalendārā iekritušo mājas spēļu sēriju. Kopumā izcīnot 5 uzvaras 6 spēlēs, 4 no tām – savā laukumā, FBK “Valmiera” sezonas sākumā noturas ELVI florbola līgas līderpozīcijā.


Sezonas pirmajā spēlē izbraukumā FBK “Valmiera” pārliecinoši uzveica “Ķekavu”, bet mājas spēļu sezonu uzsāka, piekāpjoties “Bauska” florbolistiem. Acīmredzot šī spēle lika komandai sapurināties, jo pēc tam visās sekojošajās spēlēs gūtas uzvaras, vispirms pieveicot čempionus “Betsafe/Ulbroka”, bet pēc tam uzvarot “Kurši/Ekovalis”, FK “Ogres vilki” un “Lekrings”. Pēc diezgan intensīva spēļu grafika valmieriešiem ir nedēļa laika, lai sagatavotos nākamajai cīņai, kas notiks 14.oktobrī pret komandas principiālajiem pretiniekiem – “Rubene” florbolistiem.

FBK „Valmiera” komandai būs iespēja pārbaudīt savus spēkus starptautiskās sacensībās florbolā „EuroFloorball Cup 2017”, kas no 17.-21.oktobrim norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā. „EuroFloorball Cup 2017” ietvaros par galveno balvu – 5000 Šveices frankiem – Valmierā sacentīsies vairāku Eiropas valstu čempionvienības florbolā. Turnīrā kopumā piedalīsies 12 komandas (6 sieviešu un 6 vīriešu), kas sacentīsies divās grupās. Pusfinālos cīnīsies katras grupas pirmo divu vietu ieguvēji, bet finālā attiecīgi šo pusfinālu pāru uzvarētāji.