Jaunumi

„VOC KAUSS” 2017 izcīņā  –  izšķirošās cīņas par medaļām

Lai noskaidrotu “VOC KAUSS” 2017 uzvarētājus, Vidzemes Olimpiskā centra ’’Elektrum ” ledus hallē 5.septembrī tiks aizvadītas pirmās turnīra izslēgšanas spēles. Pusfināla pirmā spēle starp 1. un 4. vietu norisināsies plkst.20:00, kad laukumā nūjas krustos Seda un Vilki, bet pusfināla otrā spēle starp Vijciemu un Ledus Vilkiem sāksies plkst.21:35.  Šo spēļu uzvarētāji tiksies turnīra finālspēlē ceturtdien, 7.septembrī plkst. 19:30.

"VOC KAUSS’’ turnīrā šosezon startē sešas komandas – „HK SEDA”; „HK VIJCIEMS”; „HK LEDUS VILKI”; „HK VILKI”; „HK CĒSIS” un „SK PĀRGAUJA”. Turnīra tabulas augšgalā ar piecām aizvadītām un uzvarētām spēlēm līdera pozīcijā ir izvirzījusies „HK SEDA”. Tai uz karstām pēdām seko “HK VIJCIEMS” komanda, atstājot aiz sevis trešajā vietā “HK LEDUS VILKI”.

Apskatot turnīra statistiku, ir iezīmējušies līderi: Rūdolfs Krieviņš („HK LEDUS VILKI”) ar 12 gūtiem vārtiem un Marks Cepeļevs („HK SEDA”) ar 10 rezultatīvi atdotām piespēlēm, bet kā rezultatīvāko punktu vācēju šobrīd sevi ir pierādījis Aivars Anis („HK SEDA”) ar 15 rezultativitātes punktiem. Skatoties no vārtu vīru skatupunkta, līdera pozīcijā ir izvirzījies Gints Rudzītis („HK SEDA”), bet par šī brīža absolūto “Ķeru cik varu!” vārtsargu ar 117 atvairītām ripām ir kļuvis Edgars Elstiņš („HK LEDUS VILKI”).

Kopumā aizvadītās turnīra spēles ir bijušas spriedzes un aizraujošu notikumu pilnas, kur piedzīvotas graujošas uzvaras ar tādiem rezultātiem kā 10:0, vai arī īstas intrigas un meistarības paraugstundas, kad spēles iznākums ir bijis 3:1. "VOC KAUSS’’ izcīņā 2017 uzvarētāju noskaidrošanai ir atlicis izspēlēt izšķirošās cīņas par medaļām. Otrdien, 5.septembrī tiks izspēlēts turnīra pusfināls, bet finālspēle notiks ceturtdien, 7.septembrī plkst. 19:30. Aicinām atbalstīt hokejistus izšķirošajās cīņās! Ieeja bez maksas.

„VOC KAUSS” 2017 pusfināls:

HK  SEDA – HK VILKI, 5.09. plkst. 20:00

HK VIJCIEMS – HK LEDUS VILKI, 5.09. plkst.21:35

„VOC KAUSS” 2017 fināls:

7.09 plkst. 19:30