Jaunumi

Ar spraigām cīņām aizvadīts otrais Vasaras hokeja turnīra posms Vidzemes Olimpiskajā centrā

Svētdien, 9. jūlijā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās jau otrais Vasaras hokeja turnīra posms. Tika aizvadīta aizraujošām spēlēm bagātīga diena. Turnīrs pulcēja 15 komandas trīs dažādās grupās.

Kā pirmie uz laukuma devās jaunākie hokejisti kuri spēkiem mērojās Iesācējlīgā. Uzvaru izcīnīja “Baltā” komanda kuru pārstāvēja Edgars Mucenieks, Kristers Bukšs, Kristers Kudelenskis, Daniels Bēmiņs un Roberts Naudiņš. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa “Dzeltenā” komanda ar Kārli Nauri Česli, Rūdolfu Bērzkalnu, Lenniju Galdiņu, Albertu Šmitu, Reini Vimbu un Brendonu Fjodorovu sastāvā. Kā trešie turnīru noslēdza Toms Trockis, Kristaps Pilinskis, Martin Vītols, Adrians Vizbulis un Kalvis Krievs “Zaļās” komandas sastāvā.

Arī Prasmju līgā I startēja piecas komandas.  Spēcīgākās komandas godu izcīnīja “Sisāri” ar Elvi Krūzi, Dāvi Zundi, Tomu Menci un Aleksandru Jakovļevu sastāvā. Trīs vīru sastāvā otrajā vietā ierindojās komanda “Betons” kurā spēlēja Rūdolfs Oto Lapsa, Harijs Brants un Dāvis Mencis. Uz pjedestāla trešā pakāpiena kāpa komanda “Dadži Dadži” ar Kristapu Lapiņu, Tomu Mucenieku, Jāni Ratnieku, Kristapu Taimu un Kristoferu Biti sastāvā.

Prasmju līgā II savā starpā sacentās un par spēcīgākās komandas titulu cīnījās 5 komandas. Pirmo vietu izcīnīja “Profesionāļi” ar Jāni Biezo, Mārtiņu Struku, Edgaru Mazurēviču un Rūdolfu Kriviņu sastāvā. Otrajā vietā komanda “Seda” kuru pārstāvēja Eduards Liepiņš, Aleksandrs Meļņikovs, Juris Kuzins un Andris Esīte. Starp piecām komandām trešo vietu izcīnīja “Wolmar” vīri, Juris Suharevs, Edmunds Daršs, Artis Šetkins un Alvis Grīnbergs.

Pilni turnīra rezultāti pieejami ŠEIT.

9. jūlijā, Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīts jau otrais posms Vasaras hokeja turnīrā. Vēl divas svētdienas, 23. un 30. jūlijā gaidāmas aizraujošas cīņas par labākās komandas titulu, trīs līgās Vasaras hokeja turnīrā.