Jaunumi Ziņu arhīvs

Valmieras hokejistiem lielisks sniegums Latvijā un pasaulē

Ar spēlēm Ķelnē un Parīzē ir sācies 21. hokeja pavasaris, kad Latvija spēlē ”A” grupā. Šajā laika posmā visi hokeja spēles mīlētāji ir vai nu pie TV ekrāniem jeb klātienē atbalsta savas komandas. Uz šīs pozitīvās nots ir vēlēšanās pakavēties  nesenos, skaistos mirkļos Valmieras hokeja dzīvē.

U-16 puišu komanda – Latvijas čempioni. Liels treneru , puišu un vecāku kopējas sadarbības rezultāts. Kārlis Bucenieks – Latvijas U-16 , U-17 izlašu spēlētājs starptautiskos turnīros un draudzības spēlēs šajā sezonā. Kristaps Roķis Latvijas U-17 izlases kandidāts. Abi minētie spēlētāji  , pateicoties komandas spēlei , Latvijas čempionāta rezultatīvākie spēlētāji. Kārlis Valmieras HK/BSS 1.līgas sastāvā 12 spēlēs 10 punkti (5+5), play off 3 spēlēs 5 punkti (2+3).
Visi U-16 komandas puiši Valmieras hokeja dzīvē ir izdarījuši skaistu ierakstu zelta burtiem. Apsveicam!!!

Valmieras HK/BSS U-12 komanda  Latvijas čempionātā  15 komandu konkurencē izcīnīja augsto 6.vietu. Trīs U-12 komandas puiši : Toms Trockis , Kārlis Nauris Česlis un Edgars Mucenieks  tikko kā atgriezušies no trim lieliem augstākās raudzes hokeja festivāliem.

Kārlis Nauris Česlis Latvijas U-12 select  sastāvā Itālijas ziemeļu pilsētā Bolzano nesa Valmieras hokeja kluba vārdu pasaulē. Kārlim šis turnīrs  pieredzes un izaugsmes ziņā nenovērtējams. Uzvarēta pamatlaikā Itālija , pēcspēles soda metienos arī Kanādas select komanda. Kaut arī Latvijas select nebija starp četrinieka komandām , puišiem tas bija grandiozs pasākums , kurš paliks atmiņā un mudinās strādāt un trenēties , lai pēc gada jau apliecinātu sevi  labākā hokeja spēles prasmē.

  

Edgars Mucenieks Latvijas U-13 select sastāvā Francijas kūrortpilsētas Šamonī guva savu pieredzi hokeja nākotnes vārdā.

  

Toms  Trockis hokeja mekā Toronto nokļuva starp 180 pasaules labākajiem , AAA līmeņa uzaicinātajiem 2006.gada jaunajiem hokejistiem. Turnīru organizēja Hokeja Slavas zāle kopā ar sporta aģentūru. Grandioza atklāšana Jorkas universitātes auditorijā ar spēlētāju draftu hokeja leģendu vārdā nosauktajās komandās. Toms tika ielozēts Kanādas slavenā vārtsarga Martina Brodēra komandā.  Komandas krekla izsniegšana, individuālā fotografēšanās un spēles  varēja sākties. Četras  neaizmirstamas spēļu dienas , ar gudru , ātru un cīņasspara pilnu hokeju šajā vecumā.  Turnīrs norisinājās “Canlan Ice” sports sešos  hokeja laukumos zem viena jumta. Latviju pārstāvēja Toms Trockis (VHK) un Maksims Červjakovs  no Madonas (Daugavpils BSS). Toma komanda aizcīnījās līdz pusfinālam , kur atzina Bobija Ora komandas pārākumu 6:7 un turnīrā 12 komandu konkurencē ieņēma 3.-4. Vietu. Toms no 180 hokejistiem  10. rezultatīvākais turnīrā (2+8) ar 10 punktiem.
29.aprīļa vakarā, puiši saģērbti vienādi, turnīram pašūtās sarkanās  žaketēs , apmeklēja  Hokeja Slavas zāli , fotografējās  un pieskārās visu pasaules hokejistu kārotajam sera Stenlija kausam. Tāpat lielas emocijas un lepnums bija atrodot starp slavas zālē uzņemtiem hokejistiem 2 latviešu uzvārdus: Helmuts Balderis un Artūrs Irbe.

  

Valmieras HK/BSS U-10 komanda Latvijas čempionātā izcīnīja augsto 6.vietu. Aug Valmieras jaunā maiņa, kura ir gatava apliecināt sevi un negriezt ceļu nevienā hokeja arēnā Latvijā un ārzemēs. Komanda kopumā , kā arī tās līderis Rūdolfs Bērzkalns, kurš šobrīd “uguņo” Latvijas komandas sastāvā Krievijas pilsētā Kaļiņingradā (5 spēlēs 17+2), ir pelnījusi uzslavas par pašatdevi un cīņassparu.

Latvijas 1.līgā spēlējošā Valmieras HK/BSS komanda izcīnīja 5.vietu un 3 gadu pastāvēšanas vēsturē čempionātā sakrāja visvairāk punktu: 32. Laba spēle play off mājās pret Liepāju mijās ar diviem zaudējumiem viesos un izstāšanos no tālākām cīņām. Soli pa solim ar katru sezonu  virzāmies uz priekšu un uzlabojam lietas, kuras nākotnē nesīs rezultātu. Komandas aizsargs Lauris Žagariņš ir 3. rezultatīvākais aizsargs Latvijas 1. līgā. Valmieras HK/BSS spēlētāji Matīss Megnis un Dāvis Zunde šogad bija Latvijas zvaigžņu spēles hokejā dalībnieki.

Ir patiess prieks un lepnums par mūsu komandām, puišiem  un viņu parādīto sniegumu Latvijā un ārpus tās. Kā arī atziņa , ka, ja tu ļoti mīli to ,ko dari un gribi darīt , tu vari sasniegt visaugstākos rezultātus.

Tiekamies uz ledus!