Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

“Maģisko sajūtu naktī” muzikanti kokos

Jau šajā nedēļas nogalē, 6. maijā, no plkst. 21:00 norisināsies Gaujas stāvo krastu Sajūtu parka sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”. Ikvienu pasākuma apmeklētāju sagaida tūkstošiem sveču liesmu, gaismas un skaņas spēle dabā, īstena latvju garša, dzeja uz ūdens un muzikāls baudījums. Vakara noslēgumā grandioza uguņošana.

 

Jau otro gadu nebijusi, unikāla performance Latvijā – muzikanti kokos. Sadarbība ar Valmieras mūzikas skolu “Maģisko sajūtu naktī” īpašu noskaņu radīs mūzikas skaņas augstāk par zemi. Muzikālo baudījumu sniegs saksofonisti un ģitāristi, spēlējot dažnedažādākus ritmus, lai iepriecinātu ikvienu apmeklētāju un radītu maģisku noskaņu. Valmieras mūzikas skolas direktore Inese Sudraba aicina izbaudīt un ļauties mūzikas maģiskajām skaņām: “Mūzika visu papildina, visas apkārt esošās sajūtas. Mūzika ir sajūtas, kas īstajā brīdī ir jāklausās, jābauda un jāķer, sajūtas kas jāielaiž sevī un tām ir jāļaujas.”

 

Uz improvizētās dabas skatuves Gaujas krastā kopā ar Endiju Aleksandru un Santu Fībigu, kuras izpildīs Latvijas un pasaules skaistākos hitus, muzicēs jaunie talanti, mūzikas skolas audzēkņi. Bērni un jaunieši spēlēs pūšamos instrumentus, taustiņinstrumentus un stīgu instrumentus. Aicinām izbaudīt jauno muzikantu priekšnesumus.

Visas maģiskās sajūtas 6. maijā, no plkst. 21:00 Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, Valmierā. Ieejas biļetes aicinām iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu servisa”, SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” un “Sajūtu parka atpūtas kompleksa” kasēs,  lai neveidotos garas rindas biļešu tirdzniecības punktā pasākuma dienā. Biļešu cena 7 EUR. Skolēniem, studentiem, pensionāriem uzrādot apliecību 5 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bezmaksas. Biļetes varēs iegādāties arī pasākuma dienā uz vietas, taču tās būs dārgākas.

Pasākuma norises vietā būs vairāki stāvlaukumi, kur bez maksas novietot savus auto. Taču valmieriešus aicinām ierasties kājām.

“Maģisko sajūtu nakti” atbalsta “Valmieras pilsētas pašvaldība”, ziedu salons “Rēzija”, Valmieras mūzikas skola, mākslas galerija “Laipa”, Valmieras Viestura vidusskola, deju studija “Kustību bāze”, “Vidzemes laivas”. Pasākumu organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”.